Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lenne értelme egy Budapest-Mex...

Lenne értelme egy Budapest-Mexikóváros vagy Budapest-Los Angeles közvetlen járatnak?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem 😂 ez mégis honnan jött neked. gondolj bele, hány utas akar egyszerre innen mexikoba menni, vagy losangelesbe? Ezeket a jaratokat nagyobb terekrol indítják. London, Párizs ....
2018. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Nem 😂 ez mégis honnan jött neked. gondolj bele, hány utas akar egyszerre innen mexikoba menni, vagy losangelesbe? Ezeket a jaratokat nagyobb terekrol indítják. London, Párizs ...."


Ennyi erővel teljesen felesleges Philadelphia és Teherán is. Mégis ki akarna Iránba utazni jeligére. Ez kevés érv 1-es.

2018. júl. 7. 18:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy lenne rá megfelelő igény. Főleg nem lenne gazdaságos egy Los Angeles ami az USA Nyugati partján fekszik.
2018. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert Magyarországnak nincs nemzeti légitársasága. Ez akkor éri meg ha lehetne tovább utazni. Pl. Finnair rengeteg helyre repül Ázsiába, logikus, hogy egy 5 milliós országban nem lenne igény egy Helsinki-Nanjing járatra, de ezeken a járatokon rengeteg olyan utas van aki Helsinkin keresztül utazik, átszállással. Igy már megéri. Ezért kár, hogy a Malév megszünt. Ha sikerült volna a Malévnak indítani járatokat tengerentúlra, akkor biztos megteltek volna a gépek. 2. okból, a Malévnak nagyon jó csatlakozásai voltak a Balkánra, így az innen utazoknak a legjobb csatlakozás Budapest lenne. A Balkánt nem tartják nagy piacnak, pedig a háború miatt rengetegen menekültek el, akik manapság már utaznak haza. 2. Malév nem volt egy drága társaság, így biztos olcsóbb jegyeket árulna, mint pl. a nyugati légitársaságok. A lengyel Lot társaság egész jó úton van, hogy ezt megcsinálja. Persze nem könnyű, az ilyen útakra kellenek megfelelő gépek...
2018. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szamomra, meg a tobb1000 loszandzseleszi magyar honfitarsamnak tutti lenne, ha vegre ugy utazhatnank haza, hogy nem kell atszallni! :D
2018. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk már annak is örülnék, ha munkába eljutnék úgy, hogy ne kelljen 3x átszállni :D
2018. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lenne értelme. A LOT nemrég indított járatokat Budapestről New Yorkba és Chicagoba, ahogy hallottam bejött nekik, szépen muzsikálnak. Ha ez igaz, akkor Los Angelesra is biztosan lenne igény, szerintem még több is mint Chicagora.
2018. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Los Angelesre biztos, hogy lenne. Maga a város is jókora és mekkora háttér van mögötte! Gondoljunk arra, hogy Kalifornia magában hatalmas terület, hát még az egész nyugat USA. Könnyebb lenne odajutni, mint a keleti partról átszállással és az azzal járó procedúrákkal.
2018. júl. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mexikóvárosnak is lenne értelme, hiszen onnan napi több gép is indul különböző közép- és dél-amerikai országokba. Szerintem pl több értelme lenne, mint a philadelphiai járatnak. Nem is értem, az AA miért a philadelphiai bázisára repül Budapestről, miért nem a dallasira... Dallas az egyik legfontosabb átszállóhely az Usában, sokkal kihasználtabb lenne a járat.
2018. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!