Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a módja cigaretta átvitelne...

Mi a módja cigaretta átvitelnek Angliába repülőn?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy láncdohányos vagyok, viszont utánaérdeklődtem, és kint nagyon drága. Tudtommal fejenként 40 doboz cigaretta megengedett átvitelre (de ha nem így van, örülök a tájékoztatásnak). A párommal utazunk, így összesen ha minden igaz 80 doboz cigarettát lehetne átvinni. Bőrönd csak az ő nevére lett vásárolva. Két alternatívát látok lehetségesnek, és a tulajdonképpeni kérdésem az, hogy melyik megvalósítható. Az egyik, hogy én a kézipoggyászomba vinném, ő pedig a bőröndben. A kérdés az, hogy kézipoggyászban, ami felkerül a fedélzetre is, lehet e cigarettát szállítani. Amennyiben nem, akkor lehetséges-e az, hogy mind a 80 doboz az ő bőröndjébe kerül?
2018. júl. 8. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kézipoggyászban a megengedett mennyiségig felvinni, mi is vittünk így ki és nem volt gond.
2018. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem jól tudod, max 40 szál! amit vihetsz.
2018. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csomó honlapon lehet tájékozódni és unión belül mindenhol 800 szálat írnak fejenként.
2018. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok


[link]

2018. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Angliába 200 szál a megengedett
2018. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

a hivatalos verzio, 800 szalrol irnak. Tedd nyugodtan a kezibe, a feladottbol sajnos eloszeretettel lopjak ki ezeket

2018. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy hol viszed, a feladandó bőröndbe vagy a kézipoggyászba, az teljesen mindegy. A biztonsági ellenőrzésen a biztonságot veszélyeztető dolgokat keresik (robbanószer, fegyver, kés, folyadék, stb.), őket a cigarette nem érdekli. Akit érdekel, az a célország vámtisztjei. Tehát fel lehet vinni a fedélzetre is.
2018. júl. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!