Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Meglehet nézni hogy kik...

Meglehet nézni hogy kik utaztak velem egy repülőn 2 napja?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy nagyon megtetszett valaki de nem volt már lehetőségem megismerkedni vele vagy megkérdezni a nevét. Esetleg vissza lehet valahogy keresni hogy kik ültek a gépen? Vagy megtalálhatom őt valahogyan? (Normális) válaszokat köszönöm!

2018. júl. 16. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Magánemberként semmi közöd az utaslistához. Ahogy a szomszéd Jóska bá' sem nézheti meg, hogy merre röpködsz, hogy aztán leadja a drótot Kalányoséknak, mikor kell menni betörni, úgy te sem tekintheted meg, kikkel utaztál együtt.
2018. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Természetesen nem.
2018. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon naiv elképzelés.
2018. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha dolgod van vele, úgyis egymásba botlotok még. Amúgy lehet nincs is fészbukon.
2018. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
*Meg amúgy tényleg nem adhatják ki.
2018. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ahj de kár, folyton az eszembe jár
2018. júl. 18. 21:42
 7/9 anonim válasza:
Ismerős helyzet:D
2018. aug. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem olyan egyszerű a dolog, hogy "ha tényleg tudni szeretnéd a nevét, akkor szólítsd le", mert voltam magam is olyan helyzetben, hogy nem mertem leszólítani, aki akkor tetszett. Csak velem ez nem repülőn, de még csak nem is buszkn/metrón/villamoson történt (vagyis ahol bárki Nemtudomanevét láthatok), hanem tudtam ki az illető és gyáva voltam mindig is és mindenkihez, életem párja is úgy lett, hogy ő talált meg engem (pedig én vagyok a fiú, és persze más dolgokhoz amúgy nem vagyok gyáva, csak a nőkereséshez voltam az)
2018. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
...naszóval tudom, hogy nem egyszerű a helyet, de szvsz, kedves Kérdező, mégis azt mondnom, hogy az ominózus repülőutadon, igazából már akkor dőlt el az, hogy akarod-e tudni az illetőnek a nevét.
2018. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!