Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ebben az esetben mikor kapom...

Ebben az esetben mikor kapom meg a beszállókártyát a második gépre?

Figyelt kérdés
Átszállásos repülőutam lesz, egy légitársaságtól vettem a jegyet. Ki tudtam nyomtatni a beszállókártyát helykiválasztás után, de csak az első gépre. A másodikra is ki tudtam választani az ülőhelyet, de oda semmilyen beszállókártyát nem mutat, pedig már 24 órán belül vagyok oda is. Mikor kapom meg a másik beszállókártyát? Majd a repülőtéren? Csak azzal tudok a másik országban egyáltalán belépni a tranzitzónába. Bocsánat, ha ez nagyon hülye kérdés, de eddig csak egyszer repültem így és akkor helyben csekkoltam be és ott kaptam meg mindkét gépre a beszállókártyát.

2018. aug. 30. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Én is voltam már így, ugyanazzal kártyával fel tudsz szállni a másik gépre is. Nézd meg, ott lesz rajta a második járaton levő helyed is.
2018. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg nem kapsz, akkor sincs gond, amikor megérkezel az első gépről a transit pultnál segítenek. Szóval ez miatt ne izgulj.
2018. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
legutobbi atszallasos utazasom alkalmaval a masodik beszallokartyamat a "ferihegyi" kedves holgyike adta odta
2018. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

> Mikor kapom meg a másik beszállókártyát? Majd a repülőtéren?


Általában igen.


> Csak azzal tudok a másik országban egyáltalán belépni a tranzitzónába.


Melyik ország ahol ilyen feltétel van?

2018. aug. 31. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oroszországban szállok át, 24 óráig tarzózkodhatsz ott vízum nelkül, de meg kell lennie a beszallókártyádnak a következő gepre.
2018. aug. 31. 05:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg Ferihegyen is ki tudják neked nyomtatni a második szakaszra.
2018. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!