Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lehet helyet cserélni egymás...

Lehet helyet cserélni egymás között?

Figyelt kérdés

Wizzair-el utazunk hárman.

Az egyikünk még sosem utazott repülővel és kicsit fél tőle. Utas felvételnél a rendszer őt ültette külön helyre, a másik kettőt egymás mellé. Ha helyet cserélnek vele abból lehet gond?


2018. szept. 15. 12:02
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
87%
Akkor, ha jól értelmezem, hárman mennétek és egymás között cserélnétek? Úgy rendben van, ha már felszálltál, szerintem senkit sem érdekel, hogy akikkel együtt utazol, ki hova ül. Arra azért figyelj, hogy idegen helyére azért ne ülj oda, mert lehet megkérnéd cserélne veled, de én illetlenségnek tartom.
2018. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
10%
Elvileg nem lehet cserélni, mert a helyjegyek névre szólóak. ( azt mondják, hogy a balesetnél a gépen ülök azonosítása könnyebb ilyenkor.) De gyakorlatilag felszállás után lehet helyet cserélni, vagy szólni kell a stewardessnek amikor a gépre szálltok, hogy helyet cserélnétek..Ha ők engedik akkor nincs gond.
2018. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Senkit nem fog érdekelni, hogy egymás közt cseréltek. Észre sem fogják venni, de ha akartok, szóljatok az utaskísérőnek.
2018. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Egymás között cseréljetek nyugodtan, idegent zaklatni ezzel szerintem gázos, én sem szeretem, amikor ilyennel jönnek, hogy én cuccoljak át, mert ők egymás mellett akarnak ülni.

Ha nem tetszik a kiosztott hely, át lehet foglalni máshová némi díj fejében.

2018. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
7%
*Mindig* szólni kell az utaskísérőnek ha cserélsz, nem kell engedélyt kérni de szólni kell. Nem kell neki nagy feneket keríteni, leültök ahova akartok, úgyis jönnek átnézni mindenki rendesen be van kötve miegyéb akkor közlöd, hogy én eredetileg a 14A-ban ültem volna, cseréltünk. Ennyi, de ezt meg kell tenni.
2018. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
3%
Nem szabad cserélni, azért adják így a jegyeket, mert a gép súlyelosztása így lesz megfelelő. Cserélhettek, de ha lezuhan a gép, akkor ne lepődj meg.
2018. szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
6# te sem vagy túl okos. A jegyfoglalás melyik részében adod meg hogy hány kg vagy? Vagy ezt az útlevélszámból jósolják meg?
2018. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Nyugodtan lehet cserélni egymás közt, mi is szoktunk.
2018. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
10%

#7-es (Digo ???)

Tessék utána olvasni, mit gondolsz, miért szórják szét az embereket? A kor és nem alapján algoritmussal becsülik meg a súlyt. De én kérek elnézést, végül is ez csak a szakmám...

Egyébként ha csak néhány ember helyet cserél, annak nem lesz sok jelentősge, szóval kedves Kérdező, tényleg helyet cserélhettek

2018. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell szólni, senki nem fogja megkérdezni. Csak ne üljetek le más helyére. Az is butaság, hogy ha lezuhan a gép könnyebb azonosítani. Ilyenkor úgy szétroncsolodik a gép, hogy semmit nem segít az, hogy a 15C vagy a 17 B ült a Kovács Pista.
2018. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!