Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kutyával repülni?

Kutyával repülni?

Figyelt kérdés
Novemberben költözünk ki párommal Ciprusba és van egy kutyusunk (yorki keverek) 6kg kis maszat. Nyilván vinnénk Őt is! Viszont nagyon nehéz légitársaságot találni illetve nincs ilyenben tapasztaltunk. Esetleg valaki tudna segíteni ebben? Melyik társaság jó vagy hogy ez a karantén dolog amivel riogatnak az ismerosok minket mennyire él még? Illetve nyilvan oltasai megvannak meg az útlevele js meglesz jovo heten es a kötelező eves oktasa van meg vissza szeptember vegen fogja kapni azt, nem tudom esetleg ennel van e valami határidő hogy pl a kiutazás elott 3 héttel meg kell lennie minen oltasnak vagy valami ilyesmi. Elore is Koszonom a válaszokat!

2018. szept. 22. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos pontosan nem tudok segíteni.

De Ciprusi szabályoknak kellene utána nezni. Ott lakóktól érdeklődni. Allatorvossal beszélni.

Nagyobb legitársaságoknál biztos szállitható kutya is.

[link]

2018. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A karantén nem légitársaság, hanem ország függő. Szinte minden társaság szállít kisállatot, sok akár a fedélzeten is.
2018. szept. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudjuk, hogy ország függő, nem is irtam hogy a légitársaságot o fuggene csak egy kérdésben tettem fel a kettot felsorolás szeruen par dologba kerdeztem bele de a lenyege, hogy olyanok tapasztalata erdekel akik ezt megjárták vagy nem jártak meg de tudjak hogy megy ez manapság. Es nem szállít minden légitársaság, mar soknál akadályba ütközünk ha szállít akkor bem indul oda gép ahova menni szeretnénk ha indul akkor ben szállít vagy brutal draga vagy 19 ora az ut ebbol 10 ora várakozás Londonban es vannak akik alapbol nem szállítanak pl fapados ezert érdekelnek ki melyikkel ment es mik a tapasztalatok hogy a legjobban szúrjuk ki magunknak mert ha olyan egyszeru lenne nem került volna fel ez a kerdes ide mert az elso társaság jo lett volna. Es tudjuk hogy a fedélzeten is lehet a súly határ alatt amit kiszab az adott társaság (ezert is irtam le hany kg a kutyus) csak beszámolók érdekelnének kinek, hogy sikerül, hogy működött, mik a tapasztalatok, melyik társaságot ajánl stb stb stb

Ilyen dolgokat felesleges le irni mert az elso weboldalon el lehet olvasni, es senki sem olyan hulye hogy nem kezd el utana olvasni a dolgoknak ha mar bele akar vagni valamibe, szimplán ez a kerdes kicsit mélyebbre hatobb ennel. Azert Koszonom a valaszt! :)

2018. szept. 24. 00:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sárkánnyal próbálnék repülni első körben, annak van szárnya, kutyáknak nincs.


Bocsi, magas labda volt :) Viccet félretéve, szerintem hívd fel az adott légitársaság tudakozóját, ügyfélkezelő központját, ők biztosan tudnak segíteni. Szerintem a legtöbb társaságnál megoldható az utaztatás.

2018. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2018. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!