Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen módon lehet megkeresni...

Milyen módon lehet megkeresni a legmegfelelőbb repülőjegyet a tengerentúlra?

Figyelt kérdés

Én személy szerint USA - Palm Springsbe szeretnék eljutni.

Első körben úgy láttam, hogy kb kétszer annyiba kerül az út mintha L.A.-be mennék.

Ezt lehetőség szerint olcsóbban szeretném kihozni, de még nincs tapasztalatom repjegy keresésben.



2018. szept. 25. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Fogalmam sincs, hogy mi az, hogy a "legmegfelelőbb", de az USA-ba repjegyet utazási irodán keresztül érdemes.


A másik tippem, hogy segítségül hívod a google nevü keresőhonlapot: [link]

2018. szept. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
96%

USA-ba repjegyet utazási irodán keresztül érdemes - TEVES!


Tizeneve elek az Allamokban, magamnak is meg egy csomo rokonomnak is mindig en veszem a jegyet. Az elejen meg nezegettem utazasi irodakat is de SOHA nem voltak olcsobbak, mintha magam intezem.


Tenyleg indulnak jaratok Palm Springsbe LA-bol, de azt csak az uzleti emberek meg a dusgazdag oregek veszik igenybe.

PS egyebkent 122 merfoldre van LAX-tol ami kb 2 ora kocsival (ha helyi vezet... ha te, akkor lesz az 2.5 - 3 is ;D meg persze fugg attol, hogy hany orakor indulsz.)


Semmikepp ne ugy vedd a jegyet, hogy BUD - PSP, mert be$zarsz olyan draga lesz. Csak ugy nezd, hogy BUD - LAX. LAX a legkozelebbi repter, es mindenkepp egybe vedd a jegyet. Lehet hogy a nagy keresgelesben talalnal olyat, hogy BUD - PHL, utana pedig talalsz egy helyi fapadost PHL - LAX olcson, de ha nem egyben veszed a jegyet es a csatlakozast lekesed, akkor uj jegyet kell venned a penzt meg buktad.


Ha egyben veszed a jegyed BUD - LAX (akarmilyen europai vagy amerikai varosban valo atszallassal) de a legitarsasag hibaja (vagy idojaras miatt) lekesed a csatlakozast, a legitarsasag elintezi, hogy a kovetkezo gepen legyen helyed.


LA-bol pedig tobb lehetoseged van PS-be menni, busz, shuttle szerviz, uber, lyft, berauto, vagy ha van ismeros akkor megkered oket.



Ui: Ha kalandozni akarsz, akkor fel tudom ajanlani, hogy egymotors Cessnaval elviszlek SMO-bol PSP-be meltanyos aron ;) Kb 60 perc az ut.

2018. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!