Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mikor és hol érdemes foglalni...

Mikor és hol érdemes foglalni repülőjegyet, hogy a legkedvezőbb árú legyen?

Figyelt kérdés
Ha fél évvel előtte vásárolok jegyet, lehet kötni rá sztornó biztosítást ha épp megbetegednénk?

2018. okt. 1. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Na jó, kb azt kérdezted, hogy hol lehet kenyeret kapni?

Boltban (közértben, pékségben)


Mégis hová akarsz repülőjegyet foglalni, mert Debrecenből már 3 ezerért is szokott lenni néha - vagy mindegy hová, csak repjegy legyen? :-)


A mikorrra meg az úticél ismerete nélkül szinte lehetetlen válaszolni ( mondjuk, amikor olcsó :D ). vannak olyan helyek, ahol télen is jó idő van, nyáron viszont nem annyira, sok országban vannak bizonyos események (pl. Forma1-es futam), amikor megemelkednek a jegyárak, stb.

2018. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Sztornó biztosításról nem tudok, csak olyanról, hogy átírathatod másik járatra - de úgy már nem lesz olcsó.

Ha pl. fapados jegyet veszel 5 ezerért, akkor nem érdemes biztosítást kötni rá - egyszerűbb veszni hagyni...

2018. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet ostobán hangzik a kérdésem, de még sose repültem, nem tudom, hol szokás jegyet venni. skyscanner, pelikan vagy máshol?


Egyelőre még nem tudjuk hová, valószínűleg Görögországba - nászutat szeretnénk külföldre, de nem egy vagyonból.

2018. okt. 1. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Szóval leginkább valami olcsó fapados jegy kéne, szinte mindegy hova Dél-Európába. Ezekkel a paraméterekkel semmiképp ne vegyél fél évvel előre repjegyet, a fapadosok 4-8 héttel az utazás előtt szoktak a legolcsóbbak lenni. Ha olcsót akartok, akkor ne konkrét helyet nézzetek, hanem legyen egy 10-es lista, aztán ahova épp van párezres jegy, megveszitek, olcsó szállást mindig lehet találni. Rodosz, Kréta, Zakythos, Malaga, Faro, Málta, Bari, Catania pl mind szóba jöhet és árban nincsenek óriási különbségek.
2018. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Még azt megkérdezhetem, hogy melyik légitársaságot ajánlod?
2018. okt. 1. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Elég zavaros amiket írsz. Nászútra mennétek, de lehet megbetegedtek. Hmmm. Te tudod, de ha ilyen beteges vagy, lehet vagy az esküvó, vagy a nászút nem neked való.

Görögországba Wizzair vagy Ryanair lesz olcsó, de ahogyan az előző írta, néhány hónappal az indulás előtt.

Ha mindenképpen jegyet akartok még az idén, az Aegean november elején akciózik, görög szigetekre előre megvéve akkor kaphatsz jó árú jegyeket.

Még egy tanács, lehetőleg a légitársaság oldalán vedd meg a jegyet. Illetve ott is nézd meg, mielőtt valamelyik lehúzós portálra tévednél.

2018. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag mindent leírtak. Viszont azt jó ha tudod, hogy olcsó jegy csak akkor van, ha rugalmasak vagytok az időpontokat illetően, mert egyik nap pl. 5ezer Ft a jegy, míg lehet, hogy másnap már ugyanez 50ezerért is.

Ha nincsen semmi utazási/repülési gyakorlatod, akkor tudom ajánlani a Wizzairnek a olcsó csomagajánlatait amiben a repjegy mellé szállás is van.

[link]

2018. okt. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!