Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy tudom megtalálni azt az...

Hogy tudom megtalálni azt az embert, aki október 4-én mellettem ült a Lot Warsóból Budapestre tartó járatán a 13B ülésen?

Figyelt kérdés

#Budapest #Varsó #Október 4
2018. okt. 6. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hivatalosan sehogyan. Adatvédelmi okokból. Tehát eszedbe se jusson a légitársaságot keresni. Esetleg közösségi médiában, nem hivatalos csatornákon át tudnád keresni. Ha legalább tudnál róla valamit. Például ha kint élő magyar ember, akkor valószínűleg jó eséllyel lelhetnél rá a "lengyelországi magyarok" vagy hasonló nevű csoport(ok)ban. De ott az első lépés, hogy le kell írnod névvel-arccal, hogy keresed őt. Hiszen csak így tud magára. És akkor itt jön a csavar: mindez sikerül neked, ő elolvassa, viszont korántsem biztos, hogy ő is fel akarja venni veled a kapcsolatot...
2018. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*így tud magára ismerni.
2018. okt. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. okt. 6. 14:31
 4/7 anonim ***** válasza:
2%
Akkor nem mertél szólni valamiért és most jól odamondanál ? Gerinc nuku ?
2018. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szeretném közelebbről megismerni, de mivel a leszállásnál volt egy gubanc, ezért nem volt alkalmunk számot cserélni..
2018. okt. 8. 09:03
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Másfél óra alatt nem sikerült elkérni a számát, vagy legalább a nevét?


Amúgy meg elég beteg, hogy még több mint két év után is erre vagy rápörögve...

2021. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Meglett a hölgy/úriember kérdező?
2021. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!