Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy lehet legegyszerübben...

Hogy lehet legegyszerübben kijutni reggel a Liszt Ferenc repülőtérre?

Figyelt kérdés

Megyunk a szuleimhez Magyarorszagra de ok nem Budapesten laknak. A nyaralas vegen valahogy el kell jutni a repuloterre mert reggel 6kor indul a gep. Ez azt jelenti hogy 4 orakor ott kellene mar lenni mert azt tanacsoljak hogy 2 oraval elotte legyunk ott.

Ha apam felvisz minket kocsival akkor nagyon koran kell kelni es ha valami tortenik az autoval ut kozben akkor lekeshetjuk a jaratot. Unokatesomek köd miatt majdnem lekestek a gepuket.

Jelenleg most az jutott eszembe hogy foglalok szallast a repter kornyeken es busszal, vagy repteri transzferrel kimegyunk. A busz 4kor indul legkorabban es kb 30-35 perc mire odaer. Igy nincs meg a 2 ora.

A transzfernal meg meg nem tudom hogy koran reggel dolgoznak e. A hotelnak van ilyen szolgaltatasa.

Van mas otletetek?

Tavaly airbnbztunk de akkor 8-9 kozt indult a gep, igy is koran kellett felkelni de metroval es busszal siman kiertunk.


2018. okt. 10. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mi Vecsésen kerestünk szállást hasonló helyzetben. 0-24 recepció, ébresztéssel, hívtak taxit. Erre vannak berendezkedve, sok ilyen panzió van.
2018. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Legcélszerűbb az, amit az első mondott...


Viszont a

"A busz 4kor indul legkorabban es kb 30-35 perc mire odaer."

már nem helytálló, mert június óta egész éjjel jár a 200E busz. Csupán annyi a kellemetlenség a 100E-hez képest, hogy a Határ útnál át kell szállni rá.

2018. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég nyílt egy hotel, ahonnan át lehet sétálni a terminálhoz. [link]
2018. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a reptéri tranzitszálló nem olcsó mulatság, de valóban opció. De sokkal pénztárcabarátabb valahol a 200E busz vonalához közel megszállni, mert az nonstop közlekedik, 4 óra előtt is. A Határ úttól 3:28 órakor induló busz 3:55 körül kint van a reptéren.


Megjegyzem, ha nincs feladandó csomagotok, ráér f5-h5 körül odaérni.

2018. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A reptéri minibusz jár éjjel-nappal (legalább 24 órával indulás előtt meg kell rendelni), de tényleg a legbiztosabb Vecsésen, vagy a reptéren megszállni.
2018. okt. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A tranzinszallo 25.000 forint egy ejszakara 2 fonek.

Foglaltam egy szallast ami nincs kifizetve es le tudom mondani. Ez lenne 15.000+ repteri transzfer ami szerintem olyan 3-4 ezer korul lehet.

Ha ezt nezzuk akkor nem olyan draga.

Mikor eloszor olvastam azt gondoltam hogy kb 40-50 ezer egy ejszaka

2018. okt. 12. 02:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha az a tranzitszálló Budapesten, különösen a reptér közelében (< 10 km) van, akkor nézz körül a direkt taxik között, annyiért (vagy kevesebbért) kivisz. Én Budáról mentem 4500-ért. A kocsit fizeted, tehát mindegy, hogy 1 vagy 3 fő ül be. És az időpontot is te mondod.
2018. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Engem egyszer pestlorincrol vitt a repterre 3.000ert.

En sokallom mert ez kevesebb mint 10km volt.

Buda azert joval messzebb van es csak 1500 forinttal tobb?

2018. okt. 15. 03:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak +5000 Ft, akkor én inkább megszállnék a reptéri szállodában.
2018. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!