Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Túró rudit fel lehet vinni a...

Túró rudit fel lehet vinni a repülőgépre?

Figyelt kérdés
2018. okt. 22. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2018. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Schengenen kívül nem erőltetném.
2018. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Közel-keletre?
2018. okt. 22. 22:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Láttam olyat, aki azt hitte, hogy nem, és ott tömte magába a 20 túrórudit egymás után :)

Gondolkodtam, hogy szóljak-e neki, de még sosem láttam, aki ennyit meg tudott enni egyszerre.

2018. okt. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Elvileg igen, de amúgy nem annyira abszurd a kérdés, mint gondoljátokk. Az átvilágításon ugyanis szerves anyag lévén pont úgy néz ki, mint egy rúd dinamit, szóval szinte biztos hogy felnyittatják veled a csomagod.
2018. okt. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Igen, de nem korlátlan mennyiségben, mert krém állagú, tehát folyadéknak számít, bármilyen röhejes is. Ugyanígy a szaloncukor is folyadék.
2018. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

15 eve elek az Allamokban. Evente egyszer hazalatogatok. Mindig hozok egy karton! turo rudit magammal a feladott poggyaszban, nehany darabot pedig a keziben, amit a gepen fogyasztok. Eddig egyetlen egyszer allitottak meg es nyitottak ki a borondot. Akkor sem a rudit neztek, hanem a gesztenyepuret vizsgaltak.

Jo utat!

2018. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hű, mivel érdemeltem ki utasbiztonsági ellenőr képesítésem ellenére, hogy le lettem pontozva ilyen durván?
2018. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. A válaszoknak semmi köze nincsen a pontozáshoz. :)

Gondol végig, hogy kinek akarsz megfelelni: Az interneten az arctalanan, névtelen gyakorizóknak, vagy a munkádban a profizmussal megítélni képes kollégáknak? :)

2018. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
56%
Nem számít krémes állagúnak se folyékonynak, se szerves dinamitnak, vagy miket írtak itt előttem. Majdnem minden hónapban repülök, jól tudom a szabályokat, sosem veszik el, és emiatt nem nyittatják ki a táskát. Ha csak nem valami ipari mennyiséget akarsz vinni akkor nem néznek rád ferde szemmel sem.
2018. okt. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!