Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kezipoggyaszba lehet tenni...

Kezipoggyaszba lehet tenni egy rud teliszalamit+ par szelet csokit?

Figyelt kérdés
Wizzairnel
2018. okt. 30. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A wizzairnek ehhez semmi koze. Az uticeltol fugg. Nehany orszagba nem lehet hustermeket bevinni peldaul.
2018. okt. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Görögországba megy vissza az illető
2018. okt. 30. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik haverral kidobatták mert sérülést okozó tompa tárgynak minősítették. Mondjuk azért megnézném hogy lehet valakit legyakni egy pick szalámival.
2018. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szegeny😂😞
2018. okt. 30. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
A kolbászt folyadéknak szokták minősíteni (ne kérdezd, miért), úgyhogy esélyes, hogy a szalámit is. Csoki mehet.
2018. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a kolbászt valahol folyadék számít nem is értem én utaztam már 2szer haza és vittem hoztam haza csomó edesseget fűszert turorudiba se kötöttek bele pedig elvileg a túró tej és az mi na mi folyadék bonyolult ez de hát edessegre nagyon Európába nincs limit
2018. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
O is 8 rendes tabla csokit, 4 szeletet, 2 nagy tablat es par rud szalamit tudott vinni😊
2018. nov. 8. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!