Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ferihegyen a belső érkezési...

Ferihegyen a belső érkezési oldalról fel lehet menni a SkyCourtba úgy, hogy nem vagyok átszálló utas?

Figyelt kérdés
Jöttem haza Budapestre fapadossal és amikor begyalogoltunk az épületbe az érkezési oldalon, akkor ott volt egy lépcső felfelé és ki volt írva, hogy: átszállás. Elvileg ilyenkor az ember visszajut a tranzitba. Meg lehet ezt tenni, vagy az átjárásnál is van kódleolvasó és csak azokat engedi be, akiknek a beszállókártyájuk szerint is valóban átszálló utasok? Igazából siettünk kifelé, de legközelebb ha jobban ráérünk lehet hogy rápróbálnék. Szerintetek lehet ilyesmit?
2018. nov. 20. 18:48
 1/3 anonim válasza:
Szerintem simán lehet. Nem egyszer volt már más reptereken hogy érkezéskor a tranzitba keveredtem
2018. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem schengenből jössz és elindulsz az átszálló utasok tábla irányába, akkor egy olyan utasbiztonsági ellenőrzésre jutsz, ahol nemhogy beszállókártya de kíséret nélkül sem engednek át (ha van átszálló utas, arról előre szólniuk kell nekik) Ha valamilyen hihetetlen csoda folytán átengednének, feljutsz a tranzit B oldali, határ mögötti részébe. Onnan viszont kifele csak ugyanarra tudsz menni, amerről jöttél, a Skycourt fele meg az induló utasok határellenőrzésén keresztül, ahol szintén nem engednek át kíséret és engedély nélkül.

Ha schengenből érkezel, probléma nélkül feljutsz a Skycourtba. Low cost járat esetén ahogy belépsz a reptér épületébe felmész egy lépcsőn (ugyanúgy átszálló utasok tábla) és fent vagy a tanzitban. Ha utashídra érkezik a géped akkor pedig egyenesen besétálsz ugyanoda.

2018. nov. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ki fogom próbálni hamarosan!
2018. nov. 21. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!