Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ezt fel lehet vinni a repülőre...

Ezt fel lehet vinni a repülőre? (Kézipoggyász)

Figyelt kérdés

Autós rádió:


[link]


Lehet hülye kérdés, de jobb tudni biztosan.



2019. jan. 3. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Végül is ha laptopot lehet...

Ha más nem szét szedik, hogy nincs e benne valami oda nem illő.

Egyik haveromnak a 400ezer ft os laptopot akarták szét szedni (nem magyar), ő meg mondta, hogy nyugodtan, de akkor 200ezret minimum rakjanak le elé, mert onnantól, hogy megbontják a garanciát veszti. Ott át értékelték a dolgokat. De szerintem egy ilyen összegű valaminél kár lenne erősködni is. Ha szét szedik szét szedik, kárt nem tudnak benne tenni.

2019. jan. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fel lehet vinni
2019. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Első ne írj már hülyeséget. Sehol nem szednek szét laptopot, ez egy idióta kitaláció. Minden átvilágításnál ki kell venni a kézipoggyászból minden elektronikai eszközt (laptop, telefon, i-pad stb) ami átmegy monitoros vizsgálaton, és ennyi. A határőrök sem idióták, hogy szétszedjenek egy laptopot. Miért is szednék?
2019. jan. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nincs dinamithoz kötözve, és nincs fullon kokainnal, akkor viheted. Basstatni se fogják ne aggódj.
2019. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3,

Egy arab bőrszínű nagy darab terrorista szakállas pasit képzelj el. Magyarul se tud rendesen eléggé töri a nyelvet. Mint írtam nem magyar... Ez közvetlen a berlini robbantás után volt terror készültségbe. Szóval nem hülyeséget írtam, valóban szét akarták szedni, amiért ő fel is volt háborodva, mondjuk nemzetiségét tekintve is iszlám hitű, de nem fanatikusok.

2019. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lattam mar egyenruhasokat laptopot csavarhuzoval szetfesziteni, az aksi helyen meg ott volt a drog csomag elrejte, szoval inkabb te ne irj hulyeseget "ma 00:04", mert ha nyomos okuk van ra, akkor bizony szetszedik
2019. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#5 A zsidók a terroristák, te hülyegyerek.

Izrael a mai napig Palesztinát bombázza

2019. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!