Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Keményfalú nagy bőröndöt...

Keményfalú nagy bőröndöt szeretnék vásárolni. Tudnátok ajánlani valami jó márkát ami nektek már bevált?

Figyelt kérdés
Egy Samsonite pl sokkal jobb mint egy noname bőrönd vagy annyira nem éri meg az árát?

2019. márc. 19. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
hány éves vagy kisgyerek, hogy te nmég márkában gondolkodsz?
2019. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

21 eve van meg egy kemenyfalu Samsonite borondom, amivel mar rengetegszer utaztam es meg mindig hibatlan (nyilvan kicsit karcos itt-ott de kerekei meg mindig jo allapotban vannak).

Azota anyuek mar elnyuttek vagy 2 borondot (no-name). En szemely szerint maradok a "markanal".

2019. márc. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Kb. 200-adik repulesen vagyok tul egy noname 8-9 ezres boronddel ugyhogy semmi baja sincsen. Ha evi par utazasra kell, en biztos nem vennek ennel dragabbat.
2019. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második és harmadik válaszolónak, hogy megértették a kérdést! 😊
2019. márc. 19. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Touareg bőröndöket használok elég régóta, árban és tartósságban is valahol félúton van a Samsonite és a noname között. Attól függ mennyit és hova utazol, egy-két útra jó a noname csak érdemes befóliázni, ne essen szét. Többre érdemesebb befektetni egy jó bőröndbe.
2019. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem American Tourister van, ez gyakorlatilag Samsonite, csak nem azt írják rá, ezért feleannyiba kerül és nem nézel ki gazdagnak tőle (enyves kezű reptéri szarkák szempontjából előny).
2019. márc. 24. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!