Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » WizzTourshoz hasonló oldal?

WizzTourshoz hasonló oldal?

Figyelt kérdés

Rengeteg jó akció volt, többször is foglaltam velük, de sajnos megszűnt. Tudnátok ajánlani ehhez hasonló oldalakat? Tudom hogy külön is lehet, de ez olcsóbb es kényelmesebb is volt.


Köszönöm. :)


2019. márc. 22. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Bármelyik random lehúzós utazási irodánál találsz hasonló "kedvezményes" ajánlatot.
2019. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

öööööö.

Hogy is mondjam, hogy ne sértődj meg. Arra eddig nem jöttél rá, hogy a wizz tours wizzair repülőjegyet és bármelyik szálláskeresőaan fellelhető szállást adott el a balgkának 200 százalékos felárral?

Ha kegyetlen lennék, itt abbahagynám, de neked segítek.

Mondd csak, arra még nem gondoltál, hogy megveszed magad a repülőjegyet a wizzair oldalán, aztán keresel hozzá szállást is?

2019. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.


Több mint 100 repülő utam volt, és akar hányszor a wizz tourst választottam, mindig megnéztem 2-3 oldalon is, hogy hogyan éri meg jobban ugyan az a szálloda es repjegy. Booking, trivago, skyscanner es momondot is használtam. Talán 3 vagy 4 alkalommal használtam a Wizz Tourst és mindig olcsóbban jottem ki, mint külön külön foglalással.

Pl.

Ciprus 2 fore 3 éjszaka felpanzioval repjegy 250 euro.


A másik meg az, hogy kényelmesebb is volt.

2019. márc. 24. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:

ööööö. a fenti válaszodból annyi derült ki számomra, hogy halvány lila gőzöd sincs a repülőjegyek árazásáról.

wizztours-sal a szellemi nyomorékok repülnek, mert nincs jobb ötletük.

Utólag meg azt mondják, olcsóbb és kényelmesebb volt. De tudod ez olyan mentegetőzés, mint mikor a hülyegyerek utólag azt mondja, kényelmesebb volt átaludni a magyarórát...

2019. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Legyen a tiéd az igazság... :) köszi a választ.
2019. ápr. 18. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!