Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyi idővel előbb kellene...

Mennyi idővel előbb kellene kint lennem a repülőtéren?

Figyelt kérdés

WizzAirrel repülök Budapestről Londonba és vissza. mindkét esetben azt írja a beszállókártyámra, hogy 2 és negyed órával előbb érjek a repülőtérre. És aztán másfél órával indulás előtt essek át a biztonsági vizsgálaton stb.

Aki szokott WizzAirrel utazni: tényleg ennyi idővel előbb ki szoktatok/kell menni? Azt gondoltam, Európán belül másfél óra elég.


2019. ápr. 1. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól fogod ki európán kívülre is elég másfél óra, ha meg nem akkor európán belül sem elég. Én soha nem értettem ezeket az embereket, azon a fél-háromnegyed órán most mi múlik? Inkább legyél ott időben aztán max elkávézgatsz indulásig.
2019. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

2 órával előtte megyek mindig.

Inkább ott várjál, minthogy bármi gond legyen.

Elmegy gyorsan az idő.

Én nem is budapesti vagyok, úgyhogy előtte még egy 2-3 órás út van. A reptéren legalább nyugiban leülök enni, kávézni, ha marad idő.

2019. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem baj, ha nem érted, egyes. Én meg azon sokakat nem értem, akik egyetlen minimális esélyt sem hagynak ki mások leckéztetésére.Nem vagyunk egyformák, latod?

A kérdésre adott válaszokat köszönöm!

2019. ápr. 1. 12:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig időben kinn vagyok, soha nem is kellett futnom a gépre. Indulás előtt elkávézom az időt, megreggelizem, stb. Így nyugodtabb a dolog.
2019. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Domestic 2 óra

International 3 óra.

Simpla

2019. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
😃
2019. ápr. 1. 15:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én bőven kimegyek, mert jártam már úgy, hogy a 2 óra is kevés volt annyian voltak. Amúgy ha hosszú útra megyek akkor indulás előtt 4 órával is kint vagyok. Ha csak 2-3 órás a repülés akkor indulás előtt 2,5 órával már kint vagyok. Inkább ott várok, mint egy dugóban idegeskedjek, hogy lekésem a gépet.
2019. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha van feladott poggyászod, akkor ezekkel a low cost népekkel két óra a minimum, mert nincs elég check in desk és ott állsz sorba, míg szakállad nem nő.


Biztonsági átvilágításra felesleges időt pazarolni, van fast track lane, azt hiszem most 1600 forintért. (Az utazási irodáknak három euróért árusítja a reptér és előírja hogy 5 EUR / 1600 Ft minimum amiért továbbadhatják.)

2019. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nincs feladott poggyászom.

Köszi a válaszokat!

2019. ápr. 1. 23:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs feladott poggyász, akkor másfél óra bőven elég. Vészhelyzet esetére ott a fast track.
2019. ápr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!