Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan lehet állatot szállítan...

Hogyan lehet állatot szállítani külföldre?

Figyelt kérdés
Angliában járok egyetemre, de most kaptam egy macskát. Az év nagy részét az egyetemen töltöm, de nyaranta hazarepülök. Általában Wizzairrel, mert az az egyetlen légitársaság ami direktbe repül Birmingham és Budapest között. Viszont ők nem engedélyeznek állatokat se a fedélzeten se a csomagtérben.

2019. ápr. 19. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress rá, vannak erre cégek. Pl.: [link]

De előtte csináltass neki állatútlevelet!


Vagy menj busszal, esetleg telekocsival vagy vonattal.

2019. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Egy barátom vitt Amerikába kutyát, én vittem őket a reptérre. Kellett neki útlevél, amihez orvosi engedélyek is tartoznak, meg jegy, amit előre megvettek interneten. Kellett egy szállító kennel, a beszállásnál jöttek a kutyáért egy kocsival és a többit intézték.
2019. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, ez a kőkemény ígyjárás kategória. Ráadásul a BA nem engedélyez állatokat a kabinban csak a csomagtérben. Lufthansával kell repülni, átszállással... nemigen van más mód, ha repülni akarsz
2019. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!