Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Amit a nagy bőröndbe teszek...

Amit a nagy bőröndbe teszek (szóval nem viszem fel magammal a gépre) mindent bontatlan csomagolásban kellene elvinnem? Amerikába megyek egyébként

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok hogy borotva, kontaktlencse, stb. Muszáj az eredeti csomagolásában elvinnem ha magammal szeretném vinni vagy ha ki bontom és bele rakom egy átlátszó tasakba az is jó?

2019. júl. 4. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Igaz én csak európán belül utaztam de a bőrönd tartalma senkit nem érdekelt. Amit felviszel az utastérbe arra vonatkozik a zacskózás és kis üveg.

Persze érdemes lehet bedobni a többit is egy szatyorba mert kellemetlen úgy nyitni egy nyaralást, hogy úszik minden a tusfürdőben :)

2019. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell bontatlan csomagolás. A bőrönd tartalma csak akkor problémás, ha olyan holmit rax bele, ami tilos. Pld gáztöltű eszközök (öngyújtó) lőfegyver, lőszer, bizonyos vegyi anyagok stb- ezek fel vannak részletesen sorolva a légitársaság honlapján
2019. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha fogod a fiokjaidat és ömlesztve beszórod a bőröndbe a kacatjaidat úgy is jó. Abba nem fognak turkálni max a tolvajok azok meg nem szólnak érte ha nincs eredeti csomagolásba valami.

folyadéknak sem kell az átláccó zacsi. Én a házi páleszt zalai hírlapba tekerve szoktam hozni Angliába.

2019. júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!