Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz-air repülőjegyem van,...

Wizz-air repülőjegyem van, amihez vásároltam reptéri utasfelvételt. Most kaptam egy emailt a wizz-airtől, hogy végezzem el az utasfelvételt. Ugye ez rám nem vonatkozik, és csak automatikusan küldik mindenkinek?

Figyelt kérdés
("Kérjük, ne felejtse el elvégezni az utasfelvételt a járat indulása előtt." és "Azokon a repülőtereken, ahol nem áll rendelkezésre mobilos vagy internetes utasfelvétel, a Wizz Air ingyenes utasfelvételt biztosít. Ugyanakkor a legtöbb repülőtér díjat számít fel az utasfelvételért.")Direkt úgy vettem a jegyet, hogy van hozzá reptéri utasfelvétel és feladott poggyászom is van, így nem nyerek időt az előzetes otthoni utasfelvétellel, és engem megnyugtat, ha a pultnál vesznek fel. Ha egyszer már kifizettem, akkor nem kérhetnek plusz díjat? A kérdésemre kérek választ, nem kioktatást, hogy miért vettem kb. háromezer forintért reptéri utasfelvételt.

2019. júl. 5. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorold még az értő olvasást. Ha tudod mit fizettél, akkor szerinted??? Istenem....
2019. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha biztosan vásároltál, akkor azzal nem vesztetted el az internetes utasfelvétel lehetőségét, hanem kiegészítetted. Azt jelenti, hogy interneten ÉS személyesen is megcsinálhatod a check-int.


Plusz díjat szerintem nem kérhetnek, hiszen egyszer már kifizetted. Nem kell aggódni miatta, ha esetleg mégis kérnék, hogy fizesd ki, akkor hivatkozz rá, hogy már megtetted. Ez csak akkor működik, ha biztosan megvetted és rajta is van a jegyeden, vagy valamilyen visszaigazoló papíron, amit be tudsz mutatni, ha nem fogadnák el.

2019. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem volt plusz költség, köszi a normális, megnyugtato választ, 2-es.
2019. júl. 8. 21:50
 4/4 A kérdező kommentje:
1-es,nem én pontoztalak le, de megérdemelted.
2019. júl. 8. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!