Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kézipoggyászban, ha 120ml-s...

Kézipoggyászban, ha 120ml-s egy folyadékos flakonom azt észre veszik?

Figyelt kérdés
Kontaktlencse folyadékomról van szó, viszont amit én használok abból 120ml s a legkisebb.
2019. júl. 9. 06:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, eszreveszik, es neked kell a kukaba dobnod. Inkabb vegyel egy ideigleneset az utra, ne dobald a kukaba szo szerint a penzed.
2019. júl. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is észreveszik, ha nincs becsomagolva műanyag lezárható zacskóba. Ha olyanban van, akkor nem tudom, hogy röntgenképernyő előtt meg tudják-e mondani, hogy 20 milivel túllépted a megengedettet, vagy nem.


Az a biztos, ha szerzel egy 100 ml-es átlátszó műanyag flakont, abba áttöltöd és azt berakod egy lezárható átlátszó műanyag zacskóba (most július elején voltam a repülőtéren, és a 2B terminálon volt kirakva egy kis asztalra zacskó). Ha nem lehet megoldani az áttöltést valamiért, akkor inkább a bőröndödbe rakd, amit beadsz futószalagra, nehogy esetleg elvegyék.

2019. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eszre, mivel eleve ki kell venned külön a folyadék tároló zacskót és úgy a tálcára tenni. Kb minden lencse folyadékból van utazó méret. Ha valami csoda folytán ebből nincs, akkor veszel pici muanyaguveget és abba töltesz belőle.
2019. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Opti free express t használok, ebből csak 120as van.

Akkor az lesz, hogy veszek kis utazós flakonokat.

Köszönöm a válaszokat!

2019. júl. 9. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem higiénikus ha áttöltöd. Rakd a feladott poggyászba. Vagy vegyél az utazáshoz egynapos lencséket, én azt szoktam. Tisztitani nem kell, annyi folyadékkal, amiben tárolják be tudom rakni. Vigyél szemuveget is.
2019. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!