Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kézben vihetek fel valami...

Kézben vihetek fel valami kisebb dolgot a repülőre? (Easyjet)

Figyelt kérdés
Kézipoggyászon kívül

2019. júl. 12. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit is pontosan?
2019. júl. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vagy igen, vagy nem.
2019. júl. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
Természetesen le ne ird hogy mégis miről lenne szo pontosan!
2019. júl. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak kézipoggyász lehetséges, nem biztos. Látram már olyat, hogy a kapunál be kellett az illetőnek gyömöszölni a retikült, vagy az övtáskát a kézipoggyászba ( Pesten, Wizz). Persze szerintem néha az aktuális személyzeten is múlik.
2019. júl. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Image picket (koncerten fogok venni ilyet)

Itt egy példa hogy mi is ez :D [link]

2019. júl. 12. 10:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Láttam ilyet is olyat is. Volt hogy egy családdal berakatták még az ásványvizet és a plüssmacit is, de olyan is volt hogy(nem viccelek) valaki kb a gardróbját vitte a kezére felcsapva(2 kabát, nyakpárna, takaró, pulcsi sapka) és gond nélkül mehetett. Amúgy amit linkelt él már nem azért de bármelyik bőrönd táska elejébe elférne :D tényleg lobogtatni akarod? Én pl megőrülök tőle ha minden sz*rt kell fogom a kezembe. Telefon, útlevél víz maximum más a hátam közepére sem hiányozna
2019. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tapasztalatom szerint kézipoggyász (kisbőrönd vagy hátizsák) mellett mindig van egy kis kézitáska is a legtöbb utasnál (nálam is) sose volt eddig gond.
2019. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!