Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Segítség, sűrgős! Valaki volt...

Segítség, sűrgős! Valaki volt idén Bulgáriában, Albenán a hotel . COM nevezetű hotelban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet, hogy mi június elején lefoglaltuk Abenán ezt a hotelt egy másik családdal, hogy akkor oda mennénk nyaralni ugye és akkor ott szállnánk meg. nemsokára megyünk is. Nem is volt semmi probléma a tegnapi napig, amikor is ismerőseinktől hallottuk vissza azt, hogy a kaja annyira ehetetlen és romlott volt, hogy ment a hasuk meg ilyen szép dolgok. Hogy nem takarítanak, higéniátlanság, tisztátalanság van, a személyzed meg konkrétan sz rik a fejedre.

Tényleg ennyire szörnyű az a hotel? Ha valaki volt ott idén, írja le a tapasztalatait, és azért fontos, hogy az idén szerzett tapasztalatokat, mert tavaly ha jól tudom még német volt s tulajdonosa, és mi azokat a véleményeket olvastuk az elején is, hogy milyen jó minden, viszont idei évtől visszavette a régi bolgár, és talán azóta lett ilyen szörnyű.

A pénzt ahogy tudjuk visszakérni már nem lehet. Egyszerűen felháborító hogy konkrétan az egészséged sem garantált ott, kifizetsz egy 3-4 csillagos hotelt, ami oké, hogy nem a legluxusabb, de azért az ember azt elvárhatja hogy friss étel legyen előtte minden nap! Kifizetsz egy rakás pénzt, erre még vihetsz egy annyit mert minden nap máshol kell enned, hogy ne legyen semmi bajod.

Ha valaki tud erről valamit, szóljon kérem.


2019. júl. 25. 09:03
 1/7 A kérdező kommentje:

Elnézést a helyesírási hibákért.

Azzal a céllal választottuk ezt, mert All Inclusive, ami azt jelenti hogy reggeli, ebéd, vacsora, minden benne van, és tulajdonképpen nem friss az étel a hallottak alapján.

Annyi kérdésem lenne még, hogy ez a hotel hogy nem bukott még be, ennyi gyomorrontás után? Nem ellenőrzik ott az ételt, a tisztaságot?

2019. júl. 25. 09:06
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
0%

A booking.com-on van 193 ertekeles a hotelről,mar 2016 meg 2017-es evben is köpködik a kaját!

2017 augusztusi ertekeles: "Food and drink were low cost, especialy the drinks. All the juices seems to be made from coloured water and sugar. "

Mondjuk eleve a 6.5-ös komplett értékelés a hotelról önmagaban sokat elárul........nem is tudom ezek utan miert ide foglaltatok?!

2019. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Ne haragudj kérdező, de már a 2017-es értékelesekből is világosan latszik, hogy ez konkrétan egy szar hely. És azokban is említik a higiéniát mint problémát. Annyit tehettek, hogy ha visszamondható, visszamondjàtok, ha meg nem, akkor kintről hoztok kaját vagy kijártok enni normalis helyre.
2019. júl. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

csatlakozom az előttem szólokhoz. Nagyon hamar utána lehet olvasni, hogy a szálloda 6.5 értékelésével nem jó választás. Többen panaszkodnak mint amennyien dicsérik.

Én soha nem megyek olyan szállodába ami 8 pont alatti az értékelés.

2019. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Hogy foglaltátok le ezt a hotelt? Utána se olvastatok? Teljesen nyilvánvaló 3 perc keresés után, hogy ez évek óta egy retek hely.
2019. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Hát ez egy ganéhalom, ráadásul valami iskolás csoportok is oda járnak üdülni. Én soha nem értettem ezt az all inclusive mániát Bulgáriában. Oké, hogy olcsóbb mint máshol de napi 1000 forintból bőven jól laksz.
2019. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, hogy ezért mennyit fizettetek??
2019. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!