Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van valakinek véleménye,...

Van valakinek véleménye, tapasztalata Bulgáriában, Naposparton található Hotel Zefir beachról?

Figyelt kérdés
Időjárás augusztus elején,tenger hőmérséklete,napágyak és napernyők bérlése a tengerparton,hotel programjai,személyes tapasztalatok stb.
2015. dec. 16. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én konkrétan az Aranyhomok parton voltam,de nemhiszem, hogy sokban eltérne a kettő.Az időjárás meleg volt 25-35 C fok között,esni 1x sem esett 1 hét alatt,este is simán elég volt egy polo.A tenger is pont jó volt,csak nagyon hullámzott(legalábbis ott).A napágy napernyőre már nem emlékszem pontosan de ilyen 5-10 leva között voltak(1 leva 160 ft kb)...a hotellel kapcsolatban nem tudok semmit mondani :(
2015. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem pontosan értem a kérdésedet.

Rákérdezel egy hotelra, gondolom megnézted az értékelését a neten, egyébként ide se jöttél volna. Abban is csak bízni merek, tisztában vagy vele, Bulgáriában is akkor van a legmelegebb, amikor Európában. Augusztus elején.

Azt is tudhatod, a jobb hotelekben ingyenes a napernyő, a gagyikban meg 7 leva.

De ez mindenütt így van Bulgáriában.

Remélem nem irodával készülsz oda...

2015. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a véleményeket.Azért kérdeztem itt,mert a személyes tapasztalatokról szeretnék érdeklődni.
2015. dec. 21. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Magáról a hotelről nem tudok nyilatkozni, de ha azt nézzük, hogy viszonylag közel van hozzá a buszmegálló és könnyen át lehet jutni Neszebárba, még gyalogosan is, akkor már megéri. Helyileg tehát szerintem nem lehet rossz választás, de magát a hotelt nem ismerem.


A tenger nagyon kellemes, augusztusban a legjobb. Hotelfüggő, van, ahol a napágyakért és napernyőkért nem kell fizetni. A hotel programjai és minden egyéb szerintem a honlapjukon is le van írva, ha mégsem, akkor szerintem írjatok nekik egy e-mailt.

2016. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Sajnos nem találtam meg a hotel weblapját.
2016. jan. 10. 18:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Próbáld itt:

[link]


Akár a véleményezőknek is írhatsz üzenetet, hogy nekik mi a tapasztalatuk. Két véleményt olvastam el most így hirtelen (mindkettő magyar), pozitívan értékelték a hotelt. :)

2016. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Ezt már én is megtaláltam,de a weboldalt nem.
2016. jan. 12. 20:45
 8/9 anonim ***** válasza:

A legeslegfontosabb véleményformáló oldal a tripadvisor.

Amelyik hotelről ott nem találsz legalább 100 értékelést, az nincs is.

Tessék ott keresgélni, és lesz szíves ott olvasgatni.

Személyes véleményeket első kézből.

2016. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hozzászólásaid és a segítséget.Igazad van,viszont nem gondoltam volna,hogy nem találom meg a hotel weblapját.
2016. jan. 13. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!