Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hogyan tudom lemondani a...

Hogyan tudom lemondani a szállás.hun a foglalásom?

Figyelt kérdés
Foglaltam ott is, meg közvetlenül a szállásnál is utána, mert csak ott tudom érvényesíteni a kedvezményes kuponomat, és a szállás.hus foglalást szeretném visszamondani, de nem találom hol kell.
2019. nov. 18. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Visszaigazoló e-mail-ben található linken?
2019. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 belapus ***** válasza:

"Lemondás, módosítás

A Szolgáltató Weblapján vagy a Szallas.hu mobil applikáción keresztül lebonyolított foglalás módosítását vagy lemondását ugyancsak a Szolgáltatón keresztül, a visszaigazolásban megadott link használatával kell megtenni. Amennyiben a díjmentes módosítási vagy lemondási jog gyakorlása időben korlátozva van, úgy a módosítási vagy lemondási igény tekintetében az az időpont a releváns, amikor a módosítási vagy lemondási igény a Szolgáltatóhoz beérkezik. Amennyiben a lemondás csak díjfizetés (pl. kötbér) ellenében lehetséges a sikeres szobafoglalásról szóló levélben kapott tájékoztatás szerint, akkor a Felhasználó a díj megfizetésére közvetlenül a Partner felé köteles.


Bizonyos módosítások, pl. a visszaigazolt foglaláshoz képest rövidebb tartózkodás, kisebb létszám, alacsonyabb komfort igény, stb. esetén a Partner jogosult kártérítést követelni a felmerült kára (kieső bevétele) kompenzálására. Amennyiben a Felhasználó a visszaigazolt foglalás ellenére nem érkezik meg a szálláshelyre, azt úgy kell tekinteni, mintha lemondta volna a foglalást, és a szálláshelyet üzemeltető Partner igényt tarthat a lemondási feltételekben szereplő díjakra, annak ellenére, hogy a formális írásbeli lemondás technikailag elmaradt."


A fentieket az oldal ÁSZF-jéből másoltam.

2019. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!