Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Jövő tavasszal Párizsbe...

Pritamin001 kérdése:

Jövő tavasszal Párizsbe utazunk (2 felnőtt) és olyan kis motelt keresünk ami nincs messze a belvárostól, jó a közlekedés és nem utolsó sorban még a megfizethető kategóriában van. Akinek van kellemes tapasztalata megosztaná velünk?

Figyelt kérdés

#Párizs;szállás;belváros;jó
2019. nov. 15. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Én aztat tapasztaltam, hogy a szálláskereső oldalakon szokott működni a következő beállítás: belváros-közeli, majd ár szerinti rendezés. Némelyik oldal odáig merészkedik, hogy még a metróállomás közelségét is megnézheted.

Sok sikert a keresgéléshez.

2019. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezeket az oldalakat tudom ajánlani. Booking, Trivago, Hotelscombined.
2019. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete voltam Párizsban.

Két használható tanácsot tudnék adni:

1. "Olcsó" szállást metróállomás mellett keressél, távol a belvárostól.

2. Ne akarjátok mindenáron megnézni a Mona Lujzát.

(Úgy sem tudnád lefényképezni.)

2019. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen egyetértek a #3 válasz 1. ponttal. A belváros méregdrága. Ha találsz olcsóbbat, biztos lehetsz benne, hogy erősen lepukkant. Metró bérletet (napi- heti stb. jegy) kell venni.

Azért a Louvre-t kihagyni vétek. Vagy a képzőművészet iránti immunitást jelenti.

2019. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Hotel Picardy-ban voltunk, nagyon jó helyen van. Képek alapján féltünk hogy milyen lesz, de nagyon meg voltunk elégedve, jobb mint a fotókon
2019. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Azért a Louvre-t kihagyni vétek. Vagy a képzőművészet iránti immunitást jelenti."


...és ezt ki mondta, hogy ne menjenek be a Louvre-ba???

Én csupán Mona Lisát írtam!

(Gondoltam, hogy esetleg előkerül a kérdező és rákérdez, akkor megírom neki, hogy azért kerülje a Mona Lisat, mert -idénytől függően- mindössze 3 - 6 órát kell előtte sorban állni, hogy 1 mp.-ig megállhasson előtte.)

2019. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Párizsban nagyon drága a szállás.

Főleg ha a belváros a cél.

Szerintem érdemes pl bookingon beallitani, hogy mikor mennetek, milyen igények vannak és az alapján keresni. Az a baj, hogy hibába ajánlunk, közel sem biztos, hogy pl árban ugyanannyi lesz nektek is.

Vagy hogy egyáltalán van szabad szoba arra az időszakra.

2019. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!