Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Babával való utazásnál hogy...

Babával való utazásnál hogy foglaltok szállást?

Figyelt kérdés

Jövőre 5 helyre is utazunk, elkezdtem foglalni a hoteleket, külföld belföld vegyesen.

Januárban lesz 1 éves a lányunk.

Foglalásnál ha beírom hogy 2 felnőtt + 1 db 1 éves gyermek, akkor mindnehol lakosztályt meg 3 ágyasokat kínál fel, ami nyilván drágább mint a 2 ágyas szoba..

És régen írtak olyat láttam, hogy X éves kor alatt ha nem kell a gyereknek külön ágy hanem a szülők közt alszik, akkor az ingyenes. Na már most egy hotel sem ír ilyet sehol akárhogy nézem.

Most az egyiknek pl írtam, hogy mi nem akarunk egy 1 évesnek külön ágyat, köztünk fog aludni, ilyenkor mi a teendő? Azt válaszolták így ingyenes, foglaljak sima 2 ágyas szobát.

Most minden hotelnek írjak külön? Vagy egyszerűen foglaljam le a 2 ágyasakat és kész?

Első gyerek, így a gyerekkel való utazásban nincs tapasztalatom :D


2019. nov. 27. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb ha inkább felhívod őket
2019. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát az lenne, csak most kb 20 különböző hotelt kinéztem első körben, nem nagyon akarom mindet ezzel hívogatni, főleg hogy 1 éve nem használtam az angolt, és kicsit parázok is mennyire értek meg egy portugált vagy egy hollandot :D

Emailt írni se akarok mindnek, egynek írtam csak találomra. De akkor lehet kénytelen leszek mindet végig levelezni, nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni sehol.

2019. nov. 27. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi sokat utaztunk kisgyerekkel.


Ahol nem volt feltüntetve, hogy x éves kor alatt ingyenes azt vagy nem is néztük, vagy írtunk nekik, hogy nincsen szükségünk plusz rendes ágyra, de mennyibe kerül a baba ágy.

Mi mindenhol kaptunk baba ágyat.


Mondjuk mi nem aludtunk együtt a babáinkkal, így mindig kellett a baba ágy.

2019. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 subrette ***** válasza:
89%

Nővéremék több helyen voltak már a babával. Ilyenkor 2 ágyas szobát foglalnak, és a megjegyzésnél leírták, hogy mekkora gyerekkel mennek. Rendes szállodában fog kapni babaágyat. Olyan kétágyas szobát kaptak mindig, ahol ez elfért.

Most már hároméves, így idén nyáron már egy kisebb méretű pótágyat kapott.

2019. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!