Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Londonba utazásnál a repjegy...

Londonba utazásnál a repjegy becsekkolásnál ha a személyit adtam meg de van útlevelem akkor is gyorsabban átengednek ha csak felmutatom?

Figyelt kérdés

2019. szept. 21. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan miért engednének át gyorsabban ? Nekem ugyan soha nem kellett még megadnom, hogy útlevéllel vagy személyivel utazom e, de ha kell, akkor egyértelmű, hogy azt az okmányt kell használnod, amit megadtál
2019. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a kérdést.
2019. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csekkolasnal nem hinnem ha lenne kulonbseg, viszont miutan leszallsz a repterrol altalaban hamarabb szabadulsz biometrikus utlevellel, mint szemelyivel.
2019. szept. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak nagyon köszönöm erre voltam kíváncsi :)


Többiek: pl Angliába ha leszállsz a repülőről ha csak személyid van 1,5 órát is várhatsz az ellenőrzésnél az útleveleseknek külön sorba kell állni ők pedig pikk pakk mennek. Csak utólag gondoltam meg magam és mégis csinaltattam útlevelet de a becsekkolás személyivel már megtörtént, és az lett volna a kérdés ha leszállok akkor állhatok e az útleveles sorba annak ellenére hogy a beszállókártyán a személyi van feltüntetve.

2019. szept. 22. 08:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan még nem próbáltam, de szerintem simán át fog engedni a kapu. Ha meg nem akkor vesztettél 5 percet.
2019. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jogos a kérdés, sokszor én is azért utazom útlevéllel Európán belül is, mert az automata kapukon csak a biometrikus útlevéllel lehet átmenni (pillanatok alatt). A többiek szépen sorba állnak, van hogy egy félórát is...
2019. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek a kapuk se olyan jók. Amikor legutóbb utaztam szinte alig volt olyan akit egyből és gyorsan átengedett.
2019. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!