Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Letöltöttem a couchsurfing...

Letöltöttem a couchsurfing szálláskereső alkalmazást és az a kérdésem hogy mennyire megbízható? Nem veszélyes? Meg hogy egyáltalán mi is ez? Mert úgy nagyjaból sejtem de egy pontosabb összefoglalót kérnék tőletek erről.

Figyelt kérdés

2020. jan. 26. 16:58
 1/6 anonim válasza:
92%

Ugye a lényege, hogy ha utazol valahova, kereshetsz helyieket, akik megosztják veled az otthonukat, lakhatsz náluk ingyen, jobb esetben még kaját is kapsz vagy megmutatják neked a környéket, de ez már emberfüggő. Én eddig két helyen voltam úgy, hogy Couchsurfingen kerestem szállást (Szlovéniában és Bécsben), egyik helyen sem volt negatív tapasztalatom, a szállásadóim nagyon rendesek voltak, egyikükkel azóta is tartjuk a kapcsolatot és volt nálam azóta Budapesten is. Akik nálam voltak azok is egytől egyig nagyon kedves és érdekes emberek voltak.

Arra figyelj oda, ha bele akarsz vágni, hogy mindig legyen B-terved. Sajnos nem mindig sikerül szállást találni, főleg olyan helyeken, ami tömve van turistákkal. Prágában például minden igyekezetem ellenére nem sikerült találnom senkit, aki befogadna, úgyhogy mehettünk panzióba. De akár az is megeshet, hogy a szállásadódnak közbejön valami és mondjuk az utolsó pillanatban szól, hogy mégsem tud fogadni. Bár velem ilyen szerencsére nem történt még, azért előfordulhat ilyen is.

2020. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
92%
Előző vagyok, még annyi, hogy ha voltál valahol, utána tudtok egymásról véleményt írni a szállásadóddal, amit aztán mindenki látni fog. Így a vélemények alapján látható, ha valami nem oké az illetővel kapcsolatban.
2020. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
Az a rossz hírem van,hogy te még csak úgy nagyjából sem sejted mi ez az oldal......mert akkor nem szerepelne a "szálláskereső alkalnazás" kifejezes a kerdesedben!
2020. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1es ja vhogy így sejtettem én is nagyon szépen köszönöm a válaszodat! D. Brasco nem igazán értem hogy mire gondolsz.
2020. jan. 27. 03:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Referenciát hogy lehet szerezni, most hogy még CS összejövetelek sincsenek Pesten? :(
2021. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia sajnos én nem tudok válaszolni a kérdésedre
2021. márc. 7. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!