Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudtok olcsó szállást sopronban?

Tudtok olcsó szállást sopronban?

Figyelt kérdés
Nézegettem több oldalon de vagy rohadt drága vagy nincs. Nincsenek nagy igényeim egyébként. (Nyárra akarom foglalni)

2020. jan. 29. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit takar az olcsó? Mit takar a rohadt drága? Mik azok a nem nagy igények?
2020. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az se mindegy, hogy mikor akarod foglalni és hány éjszakára, meg hány főre. Ha valami nagyobb rendezvény lesz abban az időben, az alapból felhajtja az árakat, érdemes inkább ezek után menni, mert akkor konganak a szállások az ürességtől, ezért olcsóbb ugyan az a szoba. Vannak helyek ahol egy éjszakáért felárat számolnak fel, két vagy több éjszaka foglalása olcsóbb egy éjszakára vetítve.
2020. jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
10000ft-tól ne legyen drágább. A nagy igény annyit takar, hogy ne legyen egy varosnyira soprontól és ne legyen koszos. Két személyre keresem. És igen, pont a volt fesztivál idején szeretnék megszállni, ezért gondoltam hogy mihamarabb keresek.
2020. jan. 29. 11:58
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Kimondtad a kulcsszót. Inkább a volt után menj, akkor negyedannyiba fog kerülni. Ha pedig a volt miatt akarsz megszállni, akkor van pénzed, ha a jegyre telt szállasra is fog.
2020. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Volt-ra már nyáron szeptemberben jó árban szállás. Marad a kemping, vagy környező falvak. Fertődön anno éjszakánként reggelivel 5000/fő/éj-ért mentünk, nagyon korrekt szállás volt. De a hátránya az volt, hogy 3:50-es volt az első vonat, és Fertőszentrákosról még egy jó 30-40 perces séta volt. 3 napig vállalható, ha ennyit bevállaltok hajra.
2020. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 meszike91 ***** válasza:

"Fertőszentrákosról"


Szerintem Fertőszentmiklós akart lenni. Van Fertőrákos is, de ott nincs vonat és az messze van Fertődtől.

2020. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#4-es nem tudhatod hány hónapig árultam a testem, hogy összespóroljam a jegy áràt, szóval ne kutakodj a zsebemben. A többieknek köszi, még várok több választ
2020. jan. 29. 13:41
 8/12 anonim ***** válasza:
2020. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki akkor még besegíthetek :D
2020. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
AirBnB-t néztél már?
2020. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!