Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ti foglalnátok Airbnb-n...

Ti foglalnátok Airbnb-n keresztül olyan szállást, aminél sem a szállásról, sem a szállásadóról semmilyen vélemény nincs? Elsősorban rutinos Airbnb-s szállásokban megszállók véleményére vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
4 éjszakára, Berlinbe foglalnám. 1X már foglaltam Berlinben Airbnb-n keresztül, de ott nagyon sok pozitív vélemény volt és tökéletes is volt minden.

2020. febr. 5. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában figyelek a refenenciákra, 2 olyan hely volt eddig, ahol megkockáztattam, mindkettőnél rendben mentek a dolgok. Sosem garancia, volt nagyon rossz élményem olyan szállásról, ahol csak jó referenciákat olvastam, de az Airbnb hamar kerített nekem egy másikat.
2020. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyszer Airbnbztem, olyan szállasadónál akinek nem volt értékelése. Minden simán ment.
2020. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 subrette ***** válasza:

4 éjszakára nem foglalnék így. 1 északára kipróbálnám. Legfeljebb, ha megérkezéskor kiderül, hogy nagyon gáz a hely, akkor keresek mást és csak 1 éjszakát buktam.

Ezt is csak akkor, ha értelmes délutáni időben odaérek, amikor még van lehetőség módosítani.

2020. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se kockáztatnám valószínűleg.
2020. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valahol el kell kezdeni. Ha soha senki nem száll meg nála soha nem is lesz értékelése. Amúgy csak olyan esetben foglalok ilyennél, ha viszonylag kedvező de akad sok másik opció is elfogadható áron így ha mégsem jön össze akkor nem lesz gond. Bár ha nagyon későn mondja le az Airbnb segít és ha más nem jön össze befizet egy szállodába. Szóval nagy gáz nem lehet.
2020. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Válaszaitokat mérlegelve úgy döntöttem, hogy 4 éjszakára nem kockáztatok és inkább egy leinformálható kis panzió mellett döntöttem.
2020. febr. 6. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!