Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nyáron tervezek egy hosszabb...

Nyáron tervezek egy hosszabb biciklis utat az országban. A szállás így mi módon oldható meg?

Figyelt kérdés

Vannak olyan oldalak, ahol aznapra is lehet foglalni?


Mert az én elképzelésem az lenne, hogy már olyan délután négy-öt körül, amikor már ki is fáradok és már nem is haladok, akkor keresnék az aktuális helyem néhány kilométeres körzetében szálláshelyet.


Ez melyik oldalon oldható, ha oldható, vagy esetleg tapasztaltabbak, hogy oldottátok meg? :)

(Nem, sátort nem akarok vinni. Nem is férne el.)


Válaszotokat köszönöm! :)


2020. febr. 11. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Merrefelé mennél?


A Balaton környékén elég esélytelen így aznapra foglalni, de kevésbé felkapott helyeken simán elképzelhető. A szallas.hu-n nézd ki előre - azért nagyjából meg lehet saccolni, hogy hány km-t tudsz menni egy nap...

2020. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túra útvonalakon mint pl: kék-túra vannak olyan házak ahol ott helyben tudsz 1-2 éjszakára szállást kérni. Faluban ha nem is tudod melyik ez a ház, elég megkérdezni az első emberkét akik kint látsz..
2020. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Igen, lenne benne egy balatoni körút is. :)

2020. febr. 11. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok: hát a Balatonnál mindenképpen érdemes lenne előre foglalni. Időnként nagyon durva árak vannak last minute foglalásnál, ill. egyszerűen nincs hely.


Szerintem 3-4 napot érdemes rászánni (napi kb. 50-60 km) ha nem csak végig akarsz rohanni, és közben se fürdés, se látnivalók... Az unokaöcsémék brahiból letekerték egy nap alatt, no de az más dolog.

2020. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Balatonnàl mindenképp foglalj előre. Igazàból az sem gáz, ha nem tudod tartani a tervezett ütemet, mert legrosszabb esetben vonatozol egyet a lefoglalt szállásig.
2020. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ismét! :)
2020. febr. 12. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nincs jó tapasztalatom a magyar szálláshelyekkel, aznapi vagy egy-két napra előre foglalás szempontjából. Többször előfordult, hogy hirtelen felindulásból foglaltunk pár nappal előtte hétvégére a szallas.hu-n, vagy a booking.com-on, aztán jött a válasz, hogy bocsika, teltház van, csak elfelejtettünk frissíteni a neten...

Ahogy írják, a turistás helyeken (pl. Balaton, hegyvidéki üdülőhelyek) elég esélytelen utolsó pillanatban helyet kapni.

2020. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!