Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Valaki foglalt már ilyen...

Valaki foglalt már ilyen szállást?

Figyelt kérdés
A Booking.com on foglaltam Budapestre egy szállást, amire mégsem szeretnék elmenni, de nem elég hogy kifizettük a szállást, lemondás vagy távolmaradás esetén elég nagy összegű díjat szamolnak fel. Ezen a helyen nincs recepció sem, meg nem vár minket senki, e-mailbe küldték el a számokat amivel kódpanelen keresztül bejutunk. Valaki járt már ilyen szálláson? Honnan tudják ellenőrizni, hogy tényleg elmentem-e??

2020. márc. 17. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom Airbnb. Annak semmi értelme, hogy többet számolnak fel ha nem mész el, mint ha elmész :)

Valamit félreérthettél.

De a legtöbb helyen (ha airbnb, akkor most mindenhol) ingyen lehet visszamondani a szállást.

2020. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

"Gondolom Airbnb. "


Azzal indit, hogy bookingon foglalt. :D

2020. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem láttam még ilyet. Ha nem mondható le, akkor bukjátok a pénzt. De plusz 'büntetést' nem kell fizetni.
2020. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pedig oda van írva hogy lemondási díj, meg a booking szabályzatban is bent van..
2020. márc. 17. 21:42
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező: a lemondási díj nem azt jelenti, hogy kifizeted a szállás árát plusz a lemondási díjat, hanem azt, hogy ha lemondod a szállást, akkor azt az összeget visszakapod, de a lemondási díjat levonják belőle. Azaz a lefoglalt szállás díját mínusz a lemondási díjat kapod vissza.
2020. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Pontosan, 5-ös jól írja. A szállás díja visszajár lemondás esetén, ám a visszajáró összegből a lemondási díjat levonják. Egyébként a Booking.com most ideiglenesen változtatott a lemondási feltételeken, nézd meg alaposabban mert a halasztás tudomásom szerint most díjmentes.
2020. márc. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez vissza nem térítendő sajnos.. de igazából az volt a fő kérdésem, hogy honnan tudják hogy elmentem-e a szállásra vagy sem? Ha ott nem vár senki csak kóddal juthatok be?
2020. márc. 18. 08:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Te aztán makacs vagy... Hiába mondja mindenki, hogy olyan nincs, hogy többet kell fizetned ha nem mész el, mintha elmész.

Ha nem hiszed lépj kapcsolatba a szállásadóval es/vagy a bookinggal.

De ahogy gondolod, végülis itt is várhatsz napokig arra a válaszra ami neked tetszik majd.

2020. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"honnan tudják hogy elmentem-e a szállásra vagy sem?"


Onnan b. meg, hogy a vendégek után megy a takarítónő és látja a kupit amit hagytál magad után.

Amúgy ha már eleve kifizetted hol érdekli őket, hogy ott voltál-e egyáltalán?!

2020. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!