Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mennyire általános, hogy a...

Mennyire általános, hogy a szálloda nem értesít, hogy a vírus miatt bezártak?

Figyelt kérdés

Nem ez a legnagyobb problémám, csak furcsállom.

Hónapokkal ezelőtt foglaltunk szobát egy wellness szállodában áprilisra. Néhány hete érdeklődtem, azt a választ kaptam, hogy továbbra is nyitva vannak. Felnéztem ma a honlapjukra, dátum nélkül kiírták, hogy a "mai nappal" bezártak májusig, mindenki tegye át a foglalását vagy mondja le. A mobil verzióban ezt a kiírást nem is találom. Megnéztem facebookon, oda 5 nappal ezelőtt írták ki ugyanezt. Néhányan tapsolva odakommentelték, hogy köszi az infót, átfoglalunk máskorra.

Én gondolkozom rosszul, hogy elvártam volna, hogy értesítsenek, hogy helló te hülye, nem tudsz jönni akkor, amikor akartál?

(valszeg nem mentünk volna, de nem is ez a lényeg)

És az öregek, akik nem facebookoznak? Vagy ennyivel tényleg le van tudva a vendégek értesítése?


2020. márc. 26. 13:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!