Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ti bevállalnátok? Ingyen...

Ti bevállalnátok? Ingyen utazhatnátok most Kínába 2 hétre, business classon, szállás 4 csillagos helyeken, Kínán belül bárhova mehetnétek, minden állva lenne, plusz költőpénz is?

Figyelt kérdés
magatokon kívül még 1-2 személlyel, vagy akár egyedül

2020. febr. 2. 23:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%
Én igen. Hülyeség ez a hisztériakeltés.
2020. febr. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
na az szép ha komolyan gondolod!
2020. febr. 3. 00:32
 3/24 anonim ***** válasza:
43%

Karantén miatt szerintem nem biztos az a bárhová menetel....


De önként menni a pofonért/vírusért butaság.


Szóval: én nem!


De aki unatkozik, véget akar vetni az életének meg karanténba akarja magát záratni, annak hajrá!


Még utolsó idejében posztolhat párat a tubon pár lájkért cserébe.

2020. febr. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

Én is simán elmennék. Ez a koronavírus olyan mint egy jó erős infulenza, nem magas a halálozási rátája és alapvetően csak a gyengéket viszi el, én pedig relatív fiatal és erős vagyok.

Simán elmennék szétnézni, sehol nincsenek sokan, most a legjobb.

2020. febr. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%
Poen amikor 4-es igazat mond es lepontozzak. Meg lehet nezni atlag influenzaban mennyien halnak meg es ebben, valamint hogy kik. Mindenesetre en nem mennék ki, kis esély mindig van rá, hogy pont engem visz el. Még ha egy a 100 millióhoz is.
2020. febr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
43%
Ó bakker, és hol marad a közösségért való felelősségvállalás? Nem az a baj, hogy megbetegedsz, az a te gondod. De idehozod ezt a taknyot, megbetegítesz egy gyengébb immunrendszerű csaladtagot vagy kollégát, vagy csak miattad alakul ki egy újabb gócpont... aztán majd a temetésen nézhetsz a rokonok szemébe, aki nyilván tudni vélik majd, hogy te hoztad be kórt. Akkor is, ha ez csak amúgy véletlen egybeesés.
2020. febr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

Persze.

Szívesen megnéznék valami vidéki falut a hegyekben.

2020. febr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

Én elmennék, szerintem is túlzás a hisztériakeltés.

Kínában 1,5 milliárd ember él és van kb 10 ezer fertőzött.

Be kell tartani az alapvető higiéniás előírásokat és kész.

Nagyobb eséllyel hal meg itthon az ember kórházi fertozesben.. Én 2 éve éltem túl egyet, kemény volt.

2020. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
Én nem mennék. Persze a vírustól is tartanék, de a másik fő probléma, h. nem mehetsz bárhová jelenleg. Rengeteg helyen vannak korlátozások, akadályozott a közlekedés. Hallottam olyanoról, aki napokig dekkolt egy helyen, mert nem volt normális közlekedés, nem szállt fel a gép 20órán keresztül stb.. Szóval én nem vágynék erre, de amúgy egy szakértő is ezt nyilatkozta a napokban az egyik rádióban. Nem tudhatjuk mekkora Kínában a pánik és a korlátozás, mivel nem mindent osztanak meg a külvilággal állítólag.
2020. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
33%

Nem mennék, de a vírusnak ehhez semmi köze. Egyszerűen a Távol-Kelet egyetlen országába sem mennék. Szép helyek, érdekes emberek, kultúra, és mégsem.


Egyébként meg, ha az a kérdés, hogy van-e az a pénz…


nos, az a pénz van, amiért korpás a hajam, de az a pénz nincs, amiért olyan helyre mennék, ahol veszélyben van az életem. (Most tekintsünk el a konkrét esettől).

2020. febr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!