Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mentek valahova nyaralni?

Mentek valahova nyaralni?

Figyelt kérdés

Fogtok idén menni nyaralni?Hova?Ár, személyek száma, a nyaralás ideje is érdekel!Ha nem, akkor

miért?



2020. jún. 14. 00:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10.Nem tudom sajnos.Én csak felpontozok,Téged is.
2020. jún. 14. 21:06
 12/14 anonim válasza:
96%

6 nap Spanyolország lett volna, minden évben odautazunk pihenni. Végül nem megyünk, lemondtunk róla, mert bizonytalannak tűnik minden.

Felmerült a Balaton, de megláttam az árakat és kikerekedett a szemem. Ennyit nem ér egy sekély tó meg pár lángos, sajnálom.


Így úgy döntöttünk, hogy félrerakjuk ezt a pénzt a megtakarítási számlánkra ás hozzácsapjuk a jövő évi nyaraláshoz, szintén Spanyol tengerpart, de 10 nap, így összerakva. Ha jövőnyáron is lesz vírus, hát akkor meg meglátjuk :D

2020. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
96%
Én mennék de nincs kivel..
2020. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Igen. Balatonboglárra megyünk 3500Ftvolt a szállás/fő/éj,egy vendégházban. 6 fő, július 29- aug.5 :)
2020. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!