Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szálloda visszamondhatja a...

Szálloda visszamondhatja a szobát?

Figyelt kérdés
Ti hallottattok már olyat, hogy egy szálloda kikötötte a foglaláskor, hogy mindkét fél lemondhatja a szállást érkezés előtt két héttel díjmentesen? Rengeteg szállodában jártam már, de ilyennel még nem találkoztam.

2020. júl. 11. 23:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én se hallottam még ilyet, nem lehet, hogy most írta bele, azért, hogy ha az országa bevezet valami koronavírus miatti korlátozást, akkor ne szívja meg azzal, hogy még kártérítést is kell fizetnie?
2020. júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ötletem sincs, mi lehet ez. Csak aggaszt, hogyha lemondhatja, akkor gyakorlatilag olyan, mintha nem is lenne foglalásom, hiába foglalom le most, ha érkezés előtt simán azt mondhatja, bocs mégse gyere.
2020. júl. 11. 23:57
 3/21 anonim ***** válasza:
Indulás előtt pár nappal hívd fel a hotelt. Én igaz csak a balatonnál foglaltam de 2x felhívtam őket mert 104 ezret kell előleget utalni.
2020. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem is értem, hogy akkor így mi értelme van a foglalásnak? Hiszen egy lutri az egész. Én lefoglalom a szobát, aztán vagy lesz, vagy nem lesz...
2020. júl. 12. 00:14
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért ragaszkodsz ehhez a szállodához?
2020. júl. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha egyébként megbízható , mások által jól értékelt szálláshelyről van szó, akkor különösebb aggodalomra nincs okod.
2020. júl. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ez az egy szálloda van a környéken. Csak mivel rendezvény lesz, az összes szoba ki van adva már egy évvel előtte, ezért figyelni kell, hogy le ne maradjon az ember. Booking.com például 8.8 az értékelése.
2020. júl. 12. 08:35
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy csak úgy lemondaná a szálloda a foglalásod. Hisz neki az az érdeke, hogy te ott megszállj és fizess érte. Ha lemondja, nem fogsz megszállni és fizetni se, azaz bukik rajta. Valószínűleg a járvány miatt van ez benne, hogy ha esetleg lenne egy kormány általi bezárás, lemondhassa szabályosan. Ellenkező esetben nem fogja, hisz kell nekik a pénzed.
2020. júl. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De logikusan akkor is nekem kéne lemondani nem? Mármint ha lezárás miatt nem tudok odamenni.
2020. júl. 12. 09:31
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te hibádból nem mész, mert lezárják a határt, karanténba kerülsz, stb. akkor neked kell. Ha a kormány/önkormányzat bezárja a szállodát, akkor nekik.
2020. júl. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!