Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Lehet e szabadstrandon sátrazn...

Lehet e szabadstrandon sátrazni a Balatonon?

Figyelt kérdés
A barátaimmal mennénk a Balatonlellére a vidámparkba, és arra gondoltunk, hogy Bogláron utána este a szabadstrandon sátraznánk, mert drágáljuk a kempinget. De nem tudjuk lehet e, szólnának e?

2020. aug. 6. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet
2020. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
93%
Felejtsd el
2020. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Mi kocsival mentünk. 2 autó, 4 ember. Beálltunk egy sötét helyre egy parkolóban és ott aludtunk a kocsikban. Láttam már ilyet a város közepén is. A kutyát se érdekli. A sátor már egy kicsit kényesebb.
2020. aug. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

Micsoda igénytelen emberek vannak.

Persze ezek után nem is kell csodálkozni, ha a strandon a vízben végzik el a dolgukat. ..

2020. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Olyan szép amikor a Balatonban az ember mellett elúszik egy nagy darab még gőzölgő barnamaci.
2020. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért lennék igénytelen, azért mert feltettem egy kérdést, mert amikor fesztivál volt nem egy ember sátrazott ott és ebből kifolyólag nem tudtam. Meg attól, hogy vki sátrazik a parton miért csinálná a Balatonba. De akkor megyünk kempingbe.
2020. aug. 8. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd rá kérdező. Szegény fogyatékos.
2020. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!