Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Engedély kell-e ?

D.V.97 kérdése:

Engedély kell-e ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Weboldalt szeretnék létrehozni szállás közvetítés céljából. Apartmanokat, magán szállásokat hirdetnék az oldalon. Fix havi bérért jeleníteném meg az apartmanokat az oldalon elérhetőséggel,nem foglalós oldalt szeretnék létrehozni. Mit gondoltok róla? Lenne-e rá igény?

Valami engedélyt kell -e kérni a hirdetéshez?



2020. szept. 1. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne rá igény. Engedély nem kell, de nyilván valami formában adóznod kell az ebből származó jövedelmedből, bár ez a veszély nem fenyeget, mert annyira halva született ötlet.
2020. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezer hasonló oldal van, szerintem nem lenne igény egy ilyen oldalra, ahol a többivel ellentétben foglalni sem lehet.
2020. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 D. Brasco ***** válasza:

Csak egy laza 15-20évet vagy lemaradva a világmegváltó ötleteddel..

Amit vázoltal,igy 2020-ban annak is lassan a vége felé,tulajdonképpen még viccnek is rossz......

2020. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló 20 éve még picike kislány voltam, szóval nehéz lett volna a versenyt felvenni :D és ha már a világmegváltó ötletnél tartunk akkor elmondom neked, hogy már 5 éve apartman kiadással foglalkozom és nem a semmiből jött, mert látom, hogy fizetni nem akarnak nagy összeget az emberek, de sokat foglalkozni se a kiadással.
2020. szept. 1. 20:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen oldalak most is. Hogy ki használja, azt nem tudom.
2020. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 D. Brasco ***** válasza:

Ebben az az igazan vicces,hogy allitasod szerint 5 éve apartman kiadassol foglalkozol,de ezek szerint még sincs semmilyen rálárásod a dolgokra.

Vagy te meg tudnád mondani,hogy mi értelme lenne annak,hogy valaki pénzért hirdethesse magát egy altalad létrehozott platformon,miközben az internet tele van olyan helyekkel ahol mindezt ingyen meg tudná tenni,vagy ha már fizet akkor azon az oldalon foglalni is lehet nála ,meg nem egy ilyen ismeretlen neve nincs oldalon akar fent lenni amit kb senki nem latogat stb stb......

2020. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én aligha fogok rátévedni arra az oldalra. Ha nincs a Booking-szallas.hu-helyi TDM honlap-önkormányzati honlap-Google Maps ötszögben egy szállás, egyszerűen oda sem találok az oldalára, mert ezer ilyen noname kínálgató oldal jön be erdemi találatok helyett. Ilyenkor szoktam odébbállni és náshol keresni szállást.
2020. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
5 éve? lol Ahhoz képest gőzöd sincs. A legtöbb oldalon egy fillérbe nem kerül hirdetni. Az oldal az áraidra rádobja a hasznát szóval aki kiveszi az fizet pár ezer forintot. Ez azért kicsit logikusabb mint fix havi összeget fizetni a semmiért egy noname oldalon. Plusz nálad kéne igazán foglalkozni a dolgokkal a tulajnak mert neki kell egyenként mindenkivel lebeszélni a dolgokat nem pedig egy automata renszeren keresztül megy a dolog. Gondolom biztos nagyon jó lehet ha van egy vendégházad és az 50. emberke telefonál oda és kérdez ugyanarról a hosszúhétvégéről.
2020. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"50. emberke telefonál oda" hát pedig rengeteg hely operál még ezzel a módszerrel :D (én se értem, de attól még létezik)
2020. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9

Ettől még a kérdező önmagának mond ellent.

2020. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!