Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Meddig tart a hotel-korlátozás?

Meddig tart a hotel-korlátozás?

Figyelt kérdés
Tehát amíg csak üzleti okból lehet hotelba menni

2021. jan. 10. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Amíg a többi korlátozás, amit febr. 1-ig meghosszabbítottak.

Aztán meglátjuk, utána meddig lesz újabb hosszabbítás....

2021. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Márciusig biztos, de szerintem inkább áprilisig.


Ha a nyugdíjasok megkaptál a második oltásukat, akkor fognak szerintem kinyitni a szállodák, mozik etc

2021. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Jelen állás szerint február 1-ig. De ez ugyebàr változhat és jó esélyt látok rá, hogy nem a mostani volt az utolsó hosszabbítás.
2021. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 D. Brasco ***** válasza:
75%
Majd amikor véget ér a hosszabbítás hosszabbításának a hosszabbítása......május előtt szerintem egy perccel sem....
2021. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Amíg végleg tönkre nem megy minden. Addig húzzák az időt, amíg ez lesz a vége. Így is felfoghatatlan károk vannak már.

Nem tudom mi baj azzal hogy a népesség érzékenyebb, gyengébb részében van most egy kis természetes szelekció. Az érintettek a tejes népességhez viszonyítva statisztikailag elhanyagolható kisebbség, őket simán el lehetne engedni és a gazdaság mentésére koncentrálni. Számomra felfoghatatlan hogy miért és milyen alapon lehet 10 millió embert így megszívatni kb. 10 ezer fő megmentéséért. Teljesen aránytalanok a korlátozások.

De valószínűleg addig tervezik ezt a cirkuszt a korlátozásokkal, amíg az utolsó veszélyeztetett ember is be nem lesz oltva, láttam ezt már leírva is, kezdik hivatalosan bevallani. Az pedig még sajnos hónapok, akár fél év. Mire kinyitnának, már nem lesz mit.

2021. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

5-ös, én azt nem értem, hogy ha ez a vírus 90%-ban az időseket veszélyezteti, akkor miért nem lehet az idősek elszeparálásra törekedni. Nekik kéne kijárási tilalom, nekik nem kéne utazni, moziba járni, etc.


Teljesen felesleges azokat az embereket ilyen mértékben korlátozni, akiken kb átmegy mint egy influenza.

2021. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
#6 abszolút egyetértek.
2021. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
5-el es 6-al abszolut egyetertek. Teljesen tonkreteszik az orzsagot a semmiert.
2021. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ameddig úgy gondolják. De a húsvéti hosszú hétvégére biztos feloldják. Legkésőbb Pünkösdre tuti.
2021. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi skacooookkkk
2021. jan. 10. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!