Kezdőoldal » Utazás » Európa » Most csak a koronavírus miatt...

Most csak a koronavírus miatt nem lehet beutazni Bosznia-Hercegovinába személyi igazolvánnyal?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, eddig elég volt személyi is a beutazáshoz, de most a következő van írva a konzuli szolgálat honlapján: FONTOS! A bosznia-hercegovinai hatóságok rendelkezése értelmében az országba belépni jelenleg kizárólag útlevéllel lehet, a határőrség a belépéshez a személyi igazolványt nem fogadja el!


Nem találtam arról információt, hogy ezt mikor vezették be, illetve hogy ezt most csak a vírus miatt vezették-e be, vagy valami más miatt.


Természetesen nem most szeretnék utazni, csak érdeklődöm. Ha csillapodik a járvány és újra szabadabban lehet majd utazni, visszaállítják majd a személyivel történő belépés lehetőségét?



2021. jan. 4. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem csináltatsz egy útlevelet? 5 évre 7500 Ft nem egy nagy összeg, és akkor biztosan nem kell ilyeneken agyalnod.
2021. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés. Mivel 2021 október után az Egyesült Királyságba is valószínű csak útlevéllel lehet majd belépni, lehet az lesz a legegyszerűbb, ha csináltatok egyet. Eddig nem utaztam Európán kívülre, szóval eddig nem volt szükségem rá. Mindegy végül is, nem nagy macera.
2021. jan. 4. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

Édesem, ha majd csillapodik a járvány, természetesen te is utazhatsz.

Addig kérjük türelmedet.

2021. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Direkt beleírta, hogy NEM most akar menni. Ennyire debil nem lehet senki komolyan. Ez az összes szórakozásotok?


"Édesem" én tavasszal akkor is utazni fogok ha fejenállsz és forogsz.

2021. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Tavaly januárban átugrottunk egy napra az Una folyó vidékén mikor Horvátországban teleltünk, akkor lehetett személyivel, ahogy előtte meg is néztük a külügyminisztérium oldalán. Szóval feltételezem, hogy a jarvány miatt van.
2021. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem tudom, ki szórakozik azzal, hogy lepontozza őket...

Kivéve persze a hármas válaszolót. Úgy gondolom, nem volt provokáló a kérdésem, szóval nem tudom mivel érdemeltem ki ezt a stílust. De mindegy is, a válaszolónak valószínűleg saját magával van baja, ezért a válaszért nagyon kár volt koptatnia a billentyűzetet.

2021. jan. 4. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!