Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mi volt életetek legextrémebb...

Mi volt életetek legextrémebb szállása rossz értelemben?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Utah, Arizona,Colorado,Új-mexikó államok találkozásánál a négyszög csúcsánál ahogy itt hívják, egy vadkemping éjszaka.

Volt itt minden,nudisták, vadállatok, rendőrök,vadvédelmi szakemberek.

Érdekes egy este volt.

Mint utóbb megtudtam elvileg tilos itt a vadkemping, de minden évben emberek tízezrei teszik ezt.

2021. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Perúban, Lima városában egy lapos háztetőre épített osb faházban laktunk hetekig.
2021. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 kockagolyo válasza:
100%
Tél közepén (-10fok) egy huzatos fapados kisvasúti kocsi. Vegyes tüzelésű kályhával fűtöttünk magunkra, vizes fával. Mi magunk is el voltunk ázva, de mi nem a víztől. Majdnem összehoztunk egy fasza füstmérgezést is.
2021. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Aludtam már vadászlesen, faágon, gólya fészekben, diszkó mellett camping-ben, éjjel őrjöngő szomszéddal Veszprémbe, híd alatt, szigeten, amit éjjel elöntött a víz és úgy kellett menteni a cuccainkat, hogy boxerben és rohangáltam, mert a cipőt és a ruhát elvitte a víz...


De legrosszabb apám haza volt, ahol vér folyt miden héten. Hol anyámék, hol a nővéré, hol az enyém. A munkás ököl... Oda csap ahova nem kéne. 16 évesen már inkább nem jártam haza aludni.

2021. márc. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy feltört kunyhó a Bakonyban. Október végi szakadó esőben és villámlásban eltévedtünk, de nagyon. Már az elemlámpák is kezdtek lemerülni. Ezt véletlenül találtuk. Gázpalack levágva a tűzhelyről, ablakok betörve, egerek stb.

De aludtam régi tűzoltószertárban is, ami (városi ember vagyok, nem tudom, hogyan hívják) egy olyan fa épület volt, aminek nincs eleje.

A földön fekve, hálózsákban éjszakáztunk. Denevérek repkedtek a fejünk felett.

2021. márc. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ungváron az Inturiszt szálloda. Direkt foglaltuk, 5 alatti értékelése volt a 10-ből.


Jéghideg a recepció csarnoka, bundában üldögélnek ott a kurvák. A recepciós is usánkában üdvözöl...dehogy, csak morog. Megkapjuk a zsíros kulcskarikát, lift nem működik, séta fel a hatodikra. A folyosó csempéi összetörve, vészkijáraton jókora vaslánc. A szobában dohos szag, szerencsére a jó kis kárpáti fagyos szél behúz az ablak résein, betömködjük büdös zoknikkal amennyire tudjuk. Ágy szétesőfélben, az ágynemű szakadozott , de tiszta. Bútorok a 80-as évekből. Kilátni nehéz, koszos az ablak. A zuhanyból legfeljebb langyos víz csordogál. Másnap a reggelinél kedves a néni, a tojásos kajákat inkább nem ajanlja “ma”. Másfajta viszont nincs, tehát hideg rántottát ennénk, mert azért kikerjuk kíváncsiságból . Végül a buszpályaudvaron reggelizunk. Viszont nem båsztak át, az ár rendben volt.

2021. márc. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

#6 bakker! Aludtam szállodában, ahol a gépház felett kaptam szállást. Egész éjszaka zakatolt. Reggelre nem csak fáradt voltam, hanem feszült is, hazafelé majdnem elaludtam a volánnál. Ha karambolozok, feljelentem őket, az 100%.

Hotel Honti, Visegrád

2021. márc. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Varanásziban egy istálló felett volt a szobánk, amikor benyitottunk, átszaladt az ágyon egy patkány. Fürdés vödörből a nyílt körfolyosón, este egycsilliárd szúnyog, moszkítóháló nyilván sehol. 800 Ft volt egy éjszaka reggelivel, imádtam.


A másik egy bambuszkunyhó a mianmari világvégén, éjjel mínusz 2 fok bent is, ami egy félig nyitott épület esetén annyira nem meglepő.

2021. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
az eddigiekhez képest annyira nem durva, de minket egyszer sikerült olyan szállóba vinni osztálykirándulásra ahol csótányok rohangáltak. a vicc az hogy valami vesenyen nyertük az utazást, ahol ez volt az egyik választható szálló. valami szörnyű értelmetlen neve volt sok u, v, y és z betűvel, valahol a balaton mellett
2021. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Jééézus. Nekem hálistennek egyelőre ilyen élményem nem volt:D


Szardínia: Szuper lett volna a szállás, ha az alattunk levő lakásban nem akkor csempézték volna a fürdőszobát. Reggel 9-től este 7-ig folyamatosan ment a flex. Ez csak az első napon volt igazából probléma mert akkor szakadt az eső, mintha dézsából öntötték volna (augusztus végén)


Ciprus: az apartmanok között volt egy közös medence. Német turisták bedrogozva üvöltöttek, meztelenül ugráltak bele a medencébe, kvadoztak körülötte, illetve szándékosan üres borosüvegeket bsztak a földhöz egész éjjel.

2021. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!