Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Illetlenség ilyet kérni egy...

Illetlenség ilyet kérni egy szálláshelyen?

Figyelt kérdés
Egy kisebb panzióban szállunk meg egy szobában (apartman is van de mi csak szobát választunk) és nem kérünk félpanziós ellátást. Tegyük fel elmegyünk vacsorázni egy étterembe, ahonnan hozunk haza ételt, mert nem tudtuk megenni a nagy adagot ezért elcsomagoltatjuk. Illetlenség-e a szálláshelyen megkérdezni, hogy megmelegítheted-e mikróban az ételed? Vagy esetleg ha nincs kihelyezett mikró a panzió éttermi részén, akkor illetlenség-e megkérni a személyzetet, hogy melegítsék meg neked az ételt? Persze nyilván nem ott fogyasztanád el, hanem a szobádban.

2021. máj. 13. 10:25
A kérdező szavazást indított:
Kizárt, nagyon illetlen dolog.
Ez csak természetes, szerintem a vendég az első.
Utóbbi (személyzet melegíti) illetlenség, de előbbi (te magad melegíted) az belefér.
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
A hármasra szavaztam. Ha van kint mikró, az szerintem teljesen oké, ellenben máshonnann hozott kajával odamenni a személyzethez szerintem nagyon ciki. Valószínűleg megmelegítenék nektek, mert a vendég az első, meg most hogy mondják, hogy nem, de tuti az egész konyha arról beszélne, hogy mekkora prolik vagytok.
2021. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Panzióson múlik,szerintem meg kellene ahhoz senkinek semmi köze hogy mit eszik és honnan szerzi be .
2021. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kései Sirató ***** válasza:
37%
Nagyon ciki az egész, illetlenség és ultragáz.
2021. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Már csak a HACCP miatt se viheti be az üzemi konyhába az alkalmazott a _máshonnan_ származó ételt!


Tehát higiéniai szempontból fogják elutasítani, nem azért mert ciki, gáz....

2021. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Így van, gondolj bele: ez egy ellenőrizhetetlen forrásból származó, már félig elfogyasztott étel. Élelmiszerlánc-biztonsági szempontból ételmaradék, hulladék. Ne hozd olyan kellemetlen helyzetbe a vendéglátódat, hogy ezt el kelljen magyaráznia neked. (Viszont ha van mikró a szobában vagy mondjuk ez olyan panzió , ahol pl melósok is megszállnak és van a folyosón mikró, akkor szerintem nyugodtan.)
2021. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Vigyel akocsidban mikrot vagy parolot es abban meg tudod melegiteni!!! A tefal paroloja konnyu es kicsi!! Kb 0,5-1 kg es 30x20x 20 as dobozban elfer!!
2021. máj. 18. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!