Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha zárolják a kártyát akkor...

Ha zárolják a kártyát akkor mennyivel előtte zárolják?

Figyelt kérdés

Nem kell előrefizetnie, viszont a szállás ideiglenesen zárolhat a számláján egy bizonyos összeget. Ez egy rutinművelet a kártya érvényességének ellenőrzése végett. A zárolt összeget Ön visszakapja.

Ezt írta a booking a mai foglalásra.

A problémám csak az, hogy kb az összes fizetésem az összeg...



2021. júl. 8. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig ki van írva, de nem jellemző, hogy tényleg zárolnak. Nekem eddig kétszer csinálták, egyszer egy spanyol szállásnál, ők kb. 20 eurót zároltak és mindössze két napra, gondolom, arra voltak csak kíváncsiak, tényleg létező kártyát adtak-e meg (bár ezt szerintem a booking is ellenőrzi), másodszor meg egy olasz szálloda. Utóbbi vicces volt, mert a teljes összeget zárolták, és csak azután oldották fel, hogy a szállást készpénzben a helyszínen kifizettem. Kérdeztem, hogy nem lenne-e egyszerűbb akkor már a kártyámat beterhelni, de azt nem tudták. Egy hétig voltunk, majdnem 1000 euró volt a szállás, szóval nem tudom, mi lett volna, ha nincs meg kétszer az összeg, mert így végül is az kellett. De ez két szállás volt az eddig kb. harmincból. Nem jellemző a zárolás.
2021. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és az a szállás, amelyik csak a kártyámra volt kíváncsi, még a foglalás napján zárolt, és másnap feloldotta, az olasz szálloda meg akkor, amikor letelt az ingyen lemondási lehetőség ideje (két nappal indulás előtt).
2021. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, végül megoldottuk úgy, hogy töröltük a szállást majd a párom kártyájával intéztük, hisszük az ő kártyáján mindig van pénz, ha nekem zárolják akkor ugrik a havii fizetésem és az kicsit necces lenne..:D
2021. júl. 8. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Bízzunk benne, hogy jól döntöttetek. EU-n belül nem szokott gond lenni. Ukrajnában mondjuk így Bookingon át nyúlták le a pénzem, igaz csak 10-20 eurót.


Lefoglaltam. Odamentem, becsöngettem: "You cancelled. Goodbye." Hát elmentem onnét, másnap meg levették a pénzt. Se a Booking, se a bankom nem tudott semmit tenni.

2021. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!