Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mit tudnék tenni?

Mocskosferenc9999999 kérdése:

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Airbnbvel kapcsolatos kérdésem lenne.

A történet úgy kezdődik, hogy 3-4 héttel ezelőtt szállást kerestem július 16-17-re, találtam is. Felkerestem a szállásadót, aki azt mondta, hogy már nem aktuális az ajánlat, mivel eladta a lakást,és lemondta a foglalásomat, így visszakaptam az összes pénzem, és itt le is zárult ez az ügy.

Miután ennek vége lett, gyorsan kerestem egy másik szállást, ahol szinte ugyanez történt, felkerestem a szállásadót, aki azt mondta hogy már nem aktuális, mivel eladta, és kérte, hogy mondjam le a foglalásomat. Le is mondtam, de később olvasva a “Cancellation policy”-t láttam, hogy már nem tudom visszakapni a pénzemet.



2021. aug. 1. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Balek vagy. Ez ilyen. Amúgy legalább az airbnb felületén írogattatok akkor talán lehetírni az airbnb-nek de ez ígyis úgyis elég reménytelen. Máskor olvasd elafeltételeket meg ha baja van a hostnak akkor mondja le ő. Nem is tudom mit gondoltál.
2021. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!