Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira kilatastalan ez a...

Annyira kilatastalan ez a helyzet, mit tudnek tenni, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Par nappal ezelott elvesztettem a huszoneves batyamat. Mindenki ossze van torve, borzaszto igy latni a csaladot. Batyammal nagyon jo volt a kapcsolatom, nagyon sok dolgot eltunk meg egyutt, mint ket jobarat. Felneztem ra. Nem is olyan regen a halalrol kerdeztem, mert nagyon sokszor fordult fel bennem es szerettem volna kibeszelni magambol, es tamaszt kapni. O azt mondta, hogy elvezzem az eletet, es torekedjek a legjobbra, ne hagyjam, hogy barki barmilyen sebet okozzon. Nos, o most kitepte belolem a maradek “szuflet” is.

Szuleim nagyon feltenek, es beleorulnenek ha elveszitenenek engem is. De nem tudok masra gondolni, csak hogy vele lehessek a nyugalom szigeten. Nem neki kellett volna meghalnia, olyan sok lehetoseg allt elotte.

Hogyan tudnam magam jobb utra terelni?

(Ezeket a “keress egy hobbit magadnak” vagy “foglald el magad” meg ezekhez hasonlo dolgok nalam szart sem ertek sosem, vannak hobbijaim, vannak barataim, van szeretet itthon, de megis uresnek erzem magam)

Vilag eletemben hasonlo felfogassal eltem, es ez idovel folyamatosan rosszabbodik.



#halál #hiány #Látszólagmindenrendbenvelem
2021. márc. 29. 21:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát annyi hogy majd megtanulsz ezzel együtt élni, ennyi ez van. Sajnálom
2021. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Őszinte részvétem! Sajnos ilyen az élet, erre nem lehet felkészülni. Csak azt tudom mondani, hogy legyél a barátaiddal, beszélj nekik az érzéseidről, hátha segít. Ja és persze az idő. Az elején nagyon nehéz, de talán az idő múlásával jobb lesz. Kitartás!❤️
2021. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Pár nappal ezelőtt történt, még nagyon hosszú út áll előtted. Sztem egyelőre csak próbálj meg türelmes lenni magaddal, és engedd, hogy elöntsön a gyász, mert könnyebb lesz utána a "jó" útra terelni magad. Azért az idézőjel, mert most sem vagy rossz úton, csak rossz dolog történt veled, ez fontos különbség. Sok erőt kívánok neked és őszinte részvétem.
2021. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Elsosorban koszonom az egyutterzo szavakat!

Masreszrol pedig tudom, hogy kitartonak kell lennem, foleg ebben az idoszakban, de ha eddig ilyen hajlamaim voltak, akkor ezek mindaddig kiserteni fognak, ameg ra nem talalok a boldog elet kulcsara. De ha ezen ragodom allandoan, sosem fog az olembe hullani. Tenni szeretnek valamit, valamit ami megvaltoztat.

2021. márc. 29. 22:08
 5/23 anonim ***** válasza:
59%
Hogyan halt meg?
2021. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Őszinte részvétem! Ne legyél türelmetlen önmagaddal, csak pár nap telt el a családodat/téged ért veszteség óta. A gyászfeldolgozás több időbe telik, a te érzéseid teljesen "normálisak" ebben az időszakban. Engedd meg magadnak, hogy meggyászold a bátyádat. Ha majd képes leszel rá, és van olyan személy, akiben megbízol, akkor beszélj vele az érzéseidről. Sajnos erre nincs semmilyen technika, az idő múlásával könnyebb lesz. Kitartást!
2021. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

6# vagyok. Az "eddig ilyen hajlamaim voltak" mondat részedet, erre érted?


"Nem is olyan regen a halalrol kerdeztem, mert nagyon sokszor fordult fel bennem es szerettem volna kibeszelni magambol, es tamaszt kapni."


Amennyiben erre gondoltál, akkor ajánlom egy pszichológus felkeresést, sokat tudna segíteni neked.

2021. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Beteg lett, majd teszteltek coviddal, tobb negativ tesztje lett, es csak annyit mondtak, hogy egyen valamennyit es igyon sok teat. Kezeltuk, de mindent kihanyt. Majd a sokadik keresre bekerult a korhazba, de mar tul keson. Mellhartya gyulladas, a szivet bakteriumok tamadtak meg. Nem birta tovabb, feladta, pedig olyan eros volt😭
2021. márc. 29. 22:34
 9/23 anonim válasza:
76%
Nagyon nagyon sajnálom. Felfoghatatlan. És ezek után is vannak olyan emberek, akik szerint nincs vírus.
2021. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Igen!

Sokszor gondolkodtam, hogy lehet tudna segiteni egy pszichologus.

DE! ezen egyedul en tudnek valtoztatni, es elmeletben meg is van, hogy minden fejben dol el.

Ha nemszeretnek valamirol beszelni, az Istenert sem fogok megszolalni. Egy mukkot nemtudnek neki mondani

2021. márc. 29. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!