Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szoba foglalás?

Szoba foglalás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Van valami tippetek hogyan tudnám kideríteni,hogy egy adott személy foglalt-e szobát?

Csak a településről van sejtésem.

Segítsetek légyszíves.



2022. jan. 11. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy sehogy!


Te szeretnéd, ha bárki tudna utánad nyomozni, hogy mikor hol mit foglaltál????

2022. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia Péter! Foglaltál mostanában szálláshelyet?
2022. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2: lehet, hogy féltékenységi nyomozás van a háttérben...! :-)))) Amit ugye nem lehet úgy konkrétan rákérdezni, hogy "szia Péter, tényleg foglaltál szobát magadnak meg a Mancikának? "


:-D

2022. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan sehogy. Egyébként meg ha így kell nyomozni valaki után akkor már megette a fene az egészet.
2022. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen,félre lépés gyanuja (tutira) miatt indult ez a "nyomozás".

Tudom hogy meg fog történni a dolog,de jobban szerettem volna tudni hogy valóban történt-e szoba foglalás,talán már csak a saját kiváncsiságom kielégítése végett.

Ha utána lehetett volna valahogy járni,akkor már nem lehetne egy mesével kimagyaráznia a történetet.

2022. jan. 11. 18:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha utána lehetne járni, és addig kis könnyű futó kaland volt, akkor biztosan el fog hagyni, ha kiderül, kutakodsz utána.

Aki menni akar, az úgyis megy.

2022. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Én sem tudom pontosan hogy mennyire tartozhat a futó kaland kategóriába,sajnos nagyon bonyolult a helyzet.

Az a szomorú hogy jelenleg is tart,de valami hihetetlen mesével megpróbálja mindig kimagyarázni,természetesen a másikat beállítva h*lyének.

Ezért szerettem volna ennek utána járni,nagyon rossz dolog a bizonytalanság,vagy inkább a tudatlanság hogy,mi történik a hátam mógött.

2022. jan. 11. 22:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, ahhoz azért kell valami trükkös sztori, hogy kicsalj egy ilyen infót a szállásadótól.
2022. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És mit nyersz vele? Váláshoz kellene, hogy az ő hibájából mondják ki?
2022. jan. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kérdés rossz kategóriában van. Ez egyáltalán nem utazási kérdés, hanem inkább családi kapcsolatok, önismereti kérdések, esetleg jog.
2022. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!