Kezdőoldal » Utazás » Szállások » 1 főre foglaltam szobát,...

Adikov kérdése:

1 főre foglaltam szobát, napközben feljöhet 1-2 órára egy ismerősöm?

Figyelt kérdés
1 Főre foglaltam a szobát(Nem valami nagy szálloda, napi 3ezer szóval ne angol villára gondoljatok) de napközben (fontos, hogy csak napközben, mert ha ott is aludna akkor persze fizetni kellene) jönne fel kb 1-2 órára. Ezt, hogyan lehetne kivitelezni? Hallottam olyat, hogy nem is kellett szólni senkinek ha nem alszik ott. De olyat is hallottam, hogy megbeszéljük a portással és feljöhet ha nem alszik ott. Nem is akarjuk, hogy ott aludjon, csak felmennénk és ennyi. Portással beszéljek, hogy náluk hogy megy az ilyesmi? Vagy valami tanács esetleg, vagy tapasztalat?

2017. nov. 15. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Ha órákig töröm a fejem, akkor sem jövök rá, mi lehet a válasz. De tényleg. Ám látom, neked sikerült beleírni a megfejtést a kérdésbe.
2017. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%

És vajon miért nem ott kérdezed meg, ahol foglaltál?

Ezt nem bírom, megérteni... :-(

2017. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!