Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hol találhatnék nagyon olcsó...

Hol találhatnék nagyon olcsó szállásokat? (Olvasd el kérlek a leirást mielőtt itélkezel)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kicsit hosszú lesz...


Nyáron már szülői bejegyzéssel dolgozhatok. Úgy számoltam, hogy egy-másfél hónap alatt megkeresnék olyan 300.ezer ft-ot.


A nyár hátralevő részében szeretnék ebből a pénzből utazni. Bármerre az országon belül, de legfőképpen a nevezetes városokat szeretném felfedezni. A szüleim fogjuk rá megengednék, vagyis inkább beletörődnének a döntésembe.


Az idézőjeles baj amit már sikerült megoldanom az az hogy nincs kivel elmennem. Nincsenek 18 felett barátaim, a velem egykorúakat meg el sem engednék, és nem is igazán vonza őket ez az ötlet.


Tehát arra jutottam, hogy egyedül vágok neki. Először azért ijesztőnek tűnt, hogy egyedül leszek és unatkozni fogok, viszont mostmár egyre jobban tetszik az ötlet.


A koromból adódóan, illetve az anyagiak miatt sajnos nem mehetek csak úgy utazni. Mivel nem egy-egy napokra mennék, hanem legalább 3-4 éjszakára ami alatt valahol meg kell szállnom, és azt nem ingyen adják. Illetve 18 alatt a foglalás is macerás, sőt...


Nem vágyom többre csak, hogy legyen hol fürdenem legyen egy ágy, meg tető a fejem felett. Illetve ez lehetőleg a fővárosok környékén legyen.


A kérdésem tehát, tudnátok ilyen típusú szállásokat ajánlani?! Keresgéltem én már online szállásokat viszont egy éjszakára tízezreket kiadni sajnos nem tudok. Hallottam hogy a kollégiumokat nyáron kiadják, de akárhol néztem ilyet még nem találtam.


-/L


Köszönöm ha végigolvastad, még hálásabb vagyok ha esetleg ötleted is van^^



2022. febr. 12. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Ez marha egyszerű 18 éves kor alatt nem foglalhatsz, az sem működik hogy felnőtt foglal helyetted, mert elkérik a személyid. Szóval max ha ismerősnél megszállsz vagy ismerősnek van itt-ott nyaralója, oda el tudsz menni, ha megengedi, de ennyiben ki is merültek a lehetőségeid.
2022. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 NTBS ***** válasza:
70%
A foglalásnál szerintem tudsz valakitől segítséget kérni, ha nem megy máshogy. Mindenképpen az interneten keresgélnék, esetleg a magánszállásokat hirdető oldalakon. Esetleg, ha konkrétan tudod, hogy melyik településen akarsz lakni, akkor próbálhatsz ottani emberek barátkozni a közösségi oldalakon. A legjobb talán az FB, mert ott rengetegen hirdetnek. Ezt találtam még [link]
2022. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

"Nyáron már szülői bejegyzéssel dolgozhatok. Úgy számoltam, hogy egy-másfél hónap alatt megkeresnék olyan 300.ezer ft-ot."

Keretem: 300 ezer Ft.


"A nyár hátralevő részében szeretnék ebből a pénzből utazni. Bármerre az országon belül, de legfőképpen a nevezetes városokat szeretném felfedezni. A szüleim fogjuk rá megengednék, vagyis inkább beletörődnének a döntésembe."

Bármerre az országon belül, de legfőképpen a nevezetes városokat szeretném felfedezni.


Nincs kedvem tovább fordítani, a nagy része felesleges locsogás.

18 alatt nem tudsz foglalni és kész.

2022. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Ez faék egyszerű. Jogilag nem tudsz felelősséget vállalni a szállásban potenciálisan keletkező károkért így senki nem fog odaengedni. A szálláskereső oldalakon is fel kell tölteni a személyid, meg a szállásadó is elkéri így más sem foglalhat neked. Inkább hívd meg anyuékat egy hosszú hétvégére a balcsira. Ennyiből talán ki is jön.
2022. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Azt tudod csinálni, hoyg reggel felülsz a vonatra/volánbuszra, elutazol egy városba, ami érdekel, megnézed gyorsan, aztán este hazamész. Ott aludni majd akkor tudsz legálisan, ha nagykorú leszel.
2022. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, miért terjed itt ez a fåszság, hogy 18 alatt nem lehet foglalni. Nyilván kell szülői nyilatkozat, de ennyi elég. Máskülönben hogy a francba valósulnának meg ifjúsagi sportesemények, versenyek, kulturális programok, osztálykirandulások, táborok???


Erdemes felhívni kollégiumokat:sokuknak nincd értékesítési felülete, csak egy telefonszám.

2022. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6

Ott nem a gyerekek foglalnak szállást, hanem az edzők, osztályfőnökök stb, és ők is vállalják a jogi felelősséget. Tudod minden alkalommal megy velük felnőtt. Vagy ti ált suli 3.-ban tanár nélkül mentetek?

2022. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!