Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Egyedül utazóként betehetnek...

Egyedül utazóként betehetnek mást is mellém a szobába/apartmanba?

Figyelt kérdés
Booking.com-on foglalnék szállást, találtam is egyet jó áron. 3 ágyas szobáról lenne szó (magánszállás, nem hotel). Ez konkrétan egy apartmanházban található "room", nyilván nem hostelről, meg tömegszállásról beszélünk, akkor a kérdés is irreleváns lenne. Ha lentebb görgetek, háromféle árral lehet találkozni, a férőhelyek oszlopban 1, 2 illetve 3 személy logo található, egyre drágább árért. Ha egy személyre választom ki, akkor a szállás tulajdonosa, ha talál mást is, akkor előfordulhat, hogy idegen lakótárssal kell osztozni a szobán, tehát érdemes azt a +30%-ot kifizetni és a 3 fős opciót kiválasztani? Ha egy főt választom, akkor tulajdonképpen az ágyat foglalom le és nem a teljes szobát?

2022. márc. 13. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján amit leírtál mindenképp a teljes szobát kapod meg, csak ha többen mennétek, drágább lenne, ezért tér el az ár. Nem mindenhol van így amúgy, van ahol ugyanannyi a szoba ára, mindegy, hogy fekszenek-e az összes ágyon.
2022. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sokszor utaztam már így, 4 ágyasban is aludtam egyedül. A booking azt írja, mennyibe kerül az a szoba a megadott éjszakákra, amennyiben x fő veszi igénybe. Nem rakhatnak melléd mást. Az fordulhat elő esetleg, hogy megkérdezik, elfogadsz-e másik (kisebb) szobát. De alapvetően egészen biztosan nem költöztetnek hozzád senkit.
2022. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és hasznos válaszokat!
2022. márc. 13. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!